توقف تولید تندرایران‌خودرو شایعه است

ایکوپرس : معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو ضمن تکذیب خبر توقف تولید تندر ۹۰ در شرکت ایران‌خودرو گفت: روند تولید و تحویل خودروی تندر ۹۰ ادامه دارد و آنچه این روزها در فضای مجازی و برخی سایت‌ها و رسانه‌ها اعلام شده شایعه‌ای بیش نیست.
مصطفی خان‌کرمی با بیان این مطلب اضافه کرد: عرضه محصول تندر به دلایل مشکلات تامین نسبت به قبل سرعت کمتری دارد که موجب تاخیر در بخشی از تعهدات شده است. وی تاکید کرد: ایران‌خودرو براساس خواست و تقاضای برخی از مشتریان امکان تبدیل خودروی ثبت‌نامی را فراهم کرده است.خان‌کرمی با اشاره به فراهم کردن امکان تبدیل بخشی از تعهدات تندر۹۰ افزود: شرایط پیشنهادی ارائه شده به مشتریان، در راستای تسریع در تحویل خودرو و جلب رضایت مشتری کاملا اختیاری بوده و به هیچ وجه اجباری نیست.ازسوی دیگر در حال حاضر تولید این محصول ادامه داشته و دعوت‌نامه تعهدات باقیمانده نیز متناسب با روند تولید خودرو در حال ارسال است.
نظرات
 
 
 
Hossein 1397/5/4
چرا توقف بشه؟ ماشین 14 تومنی شده الان 60 تومن.جنازشم براشون سوده
سعید 1397/5/5
دیروز یعنی 7 مرداد به نمایندگی ایرانخودرو رفتم
در مورد تحویل خودرو پرسیدم گفتن همه خودروها با تاخیر داده میشه 1 یا 2 ماه و بیشتر و گفت ایرانخودرو نامه زده تندر 90 ها یا کراس بگیرن یا پولشون رو
این نقل قول نمایندگی بود
بهتر با یه گزارش واقعی و مستند سخنان مسئولین بررسی بشه
معمولا هرچی این مسولین میگن یعنی از فرداش برعکسش رو میبینیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران