طرح جدید فروش محصولات لیفان ویژه مرداد ماه + جدول

کرمان موتور همانند چند ماه گذشته، شرایط فروش دو محصول لیفان یعنی لیفان X60 ولیفان X50 را به صورت نقد و اقساط را ویژه مرداد منتشر کرده است که علاقمندان می توانند با مراجعه به وب سایت کرمان موتور یا نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور، از این شرایط بهره مند شوند. در این شرایط مدل های X60 و X50 از محصولات لیفان با مدل 1397 و 1396 قابل خریداری هستند.
ابتدا از لیفان X50 شروع می کنیم که در مدل 96، هشتاد و یک میلیون و پانصد هزار تومان قیمت گذاری شده و به صورت نقدی یا با پیش پرداخت های بیست، بیست و پنج و سی میلیون تومانی قابل خریداری است و تخفیف هایی از سه میلیون الی پنج میلیون تومان برای مشتریان در نظر گرفته می شود. موعد تحویل خودروها نیز یکماهه بوده و مدت اقساط از 12 ماه الی 36 ماه خواهد بود.

شرایط فروش لیفان X50

شرایط فروش لیفان X50

مدل 97 این خودرو نیز هشتاد و شش میلیون و پانصد هزار تومان قیمت گذاری شد که به دو صورت نقدی و اقساطی قابل خریداری است. در فروش اقساطی، نیاز به پیش پرداخت های 25، 30 یا 35 میلیون تومانی دارید و تخفیف ها، مدت زمان تحویل و مدت زمان اقساط همانند شرایط پیشین است.

شرایط فروش لیفان X50

شرایط فروش لیفان X50

لیفان X60 نیز در مدل 1396، نود و دو میلیون و پانصد هزار تومان قیمت گذاری شده که به صورت نقد و اقساط قابل خریداری است.برای خرید این خودرو نیاز به پیش پرداخت های 25، 30 و 35 میلیون تومانی دارید و از تخفیف های سه الی پنج میلیون تومانی نیز بهره مند خواهید شد.مدت اقساط نیز از 12 ماه الی 36 ماه بوده و مدت زمان تحویل خودروها سی روزه است.

فروش لیفان X60

فروش لیفان X60

این خودرو در مدل 1397 نیز قیمت نود و هفت میلیون و پانصد هزار تومانی دارد و می توانید لیفان X60 را به صورت نقد و یا اقساط خریداری کنید. در شرایط خرید اقساطی، پیش پرداخت ها 30، 35 و 40 میلیون تومانی هستند، مدت زمان تحویل خودروها یکماهه بوده و تخفیف ها و مدت اقساط همانند شرایط قبلی هستند.

فروش لیفان X60

فروش لیفان X60

نظرات
 
 
 
به خدا پناه می برم 1397/5/6
واقعا کسی هست بره این آشغالارو با این قیمت ثبت نام کنه؟؟؟من که فکر می کنم اگه کسی ثبت نام کنه به شعور خودش توهین کرده،که چقدر ساده سرش کلاه گذاشتن و پولشو ازش گرفتن...
محمد 1397/5/6
آخه با این قیمت ها کسی مگه مغز خر خورده بخره ؟!! حالا هی شرایط فروش بزار
unknown 1397/5/6
اون وقتی که لیفان x50 حدودا ۵۰ ملیون بود هیشکی نمی خرید حالا که شده ۸۶ :| برن خودشونو مسخره کنن با این قیمتا
حسین 1397/5/6
بخش اعظمی از خودروهای لیفان مونتاژی شرکت کرمان موتور مربوط به تولیدات سال 96 این شرکت میشه و تقریبا امسال تولید تمامی لیفان ها از جمله لیفان 820 به صفر رسیده و چند وقت دیگه اگر ببینه فروش نمیره بدهی‌های مالی شرکت با حراج خودروهای لیفان با طلبکاراش صاف میکنه. اونوقته که شاهد فروش خودروی لیفان صفر با قیمت خیلی پایینتر از شرکت اصلی در سایتهای آگهی خودرو خواهیم بود. ممنون ار خودرو بانک که نظرات رو بدون کم و کاست و تغییر تو سایتش قرار میده.
افشین 1397/5/6
دقیقا 5 ماه پیش میشد با 97 تومن یه ماکسیما خرید !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران