نگاهی به اتوبوس جدید یوونتوس، شروع جدید به سبک ایتالیایی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مالکان باشگاه یوونتوس، خانواده آنیلی که از سهامداران با سابقه فیات و سپس فیات کرایسلر هستند، هزینه زیادی را صرف بازسازی تیم باشگاهی خود کرده اند و برای باشگاه فوتبال خود، اتوبوس جدیدی از سری محصولات ایویکو در نظر گرفته اند که با همکاری تیم طراحی گاراژ ایتالیا، بروز رسانی ها و شخصی سازی هایی در آن صورت گرفته است. این اتوبوس 44 صندلی دارد و مجهز به یخچال و فریزر، اینترنت پر سرعت نسل چهارم، صفحه نمایش و تلویزیون دیجیتالی است.

اتوبوس جدید یوونتوس

اتوبوس جدید یوونتوس

تیم گاراژ ایتالیا در طراحی این اتوبوس توانسته با استفاده از یک طراحی نوآورانه، الگوی تیم را بر روی تمام سطح بدنه اتوبوس اعمال کند و به این منظور از مقدار زیادی رنگ های مات و براق استفاده کرده است. در درون اتوبوس نیز صندلی های مخصوص با نمونه های استاندارد جایگزین شده اند تا بازیکنان راحتی بیشتری را تجربه کنند. این اتوبوس از لوکس ترین محصولات ایویکو به نام Irisbus MAGLEYS HDH است که از سال 2007 روی خط تولید قرار دارد. پیشرانه های 380 یا 450 اسب بخاری برای این اتوبوس قابل انتخاب هستند که مدل های مجهز به پیشرانه 380 اسب بخاری با جعبه دنده شش سرعته و مدل های مجهز به پیشرانه 450 اسب بخاری با جعبه دنده 12 سرعته ساخت ZF عرضه می شوند.
نظرات
 
 
 
علی آقا 1397/5/7
فورزا یووه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران