حواشی زیاد پیرامون پیش فروش مزدا 3؛ بهمن پاسخ داد

طی حواشی پیش آمده پیرامون پیش فروش مزدا 3 که هفته گذشته انجام شد، روابط عمومی گروه بهمن توضیحاتی را ارایه داد که در زیر می‌توانید مطالعه کنید:
1. فروش اینترنتی خودرو مزدا 3 از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ سوم مردادماه 97 و با اطلاع‌رسانی مناسب در سایت‌های مربوطه آغاز شد.
2. فروش اینترنتی، از طریق سایت اینترنتی شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) صورت گرفته که این شرکت از طریق شرکت مگفا، وابسته به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است. لازم به ذکر است که شرکت مگا سابقه طولانی در همکاری با خودروسازان بزرگ کشور در زمینه فروش اینترنتی دارد.
3. با عنایت به ابلاغیه‌های صادره از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان، مبنی بر تعیین مهلت تحویل در فروش‌های نقدی خودرو صرفاً در بازه 30 روزه، این شرکت بر اساس برنامه مصوب فروش در مردادماه، نسبت به ثبت نام اقدام نمود.
4. به جهت افزایش ضریب اطمینان از دسترسی مصرف‌کننده اصلی به خودرو، محدودیت ثبت نام حداکثر یک دستگاه به ازای هر کد ملی در شرایط فروش لحاظ شد.که امکان صلح نیز برای مشتری وجود ندارد.
5. پیرو آمار ارسالی از جانب شرکت مگا، مجموع متقاضیان خرید (غیرتکراری) در زمان فروش اینترنتی 212000 نفر بوده است. بر همین اساس احتمال خرید جهت هر متقاضی بسیار اندک بوده است.
6. گفتنی است کل تولید خودروی مزدا 3 جدید از سال 89 تا کنون، کمتر از 26000 دستگاه بوده است لذا قطعاً امکان پاسخ به چنین حجمی از تقاضا برای شرکت بهمن موتور وجود نداشته است.
7. اطلاعات اخذ شده از شرکت مگا در خصوص نحوه فروش حاکی از این است که پس از بازخوانی اطلاعات در آغاز ثبت نام جهت ایجاد شرایط یکسان برای تمامی مشتریان، کلیه افرادی که پیش از ساعت 9 وارد سامانه شده بودند از سایت خارج شدند. در مرحله اول به تعداد خودروی قابل عرضه، مشتری جهت طی نمودن فرآیند ثبت نام به سایت هدایت می‌شود. با توجه به اینکه معمولاً بخشی از متقاضیان به دلیل مشکلاتی از قبیل ناقص بودن اطلاعات یا عدم پذیرش درگاه بانک از ارائه فرآیند باز می‌مانند، در سایت اطلاع‌رسانی مجدد انجام و در صورت باقی ماندن ظرفیت، مجدداً شرایط فروش برای پانزده دقیقه دیگر برقرار خواهد شد.
نظرات
 
 
 
رضا 1397/5/6
با سلام
به هیچ وجه در متن واقعا پاسخی به سوالات و ابهامات داده نشده است
اگر واقعا مدعی العموم ورود پیدا نکند و ابهام تخلف ثبت نام را بررسی نکند مدیون مردم است و بی اعتمادی به حکومت را تثبیت و تقویت خواهد کرد.
افشین 1397/5/6
آره ه ه ه ه منم گوشام درازه !
حمید 1397/5/6
مسئول عزیز شما که راست میگی
ما هم که گوشامون درازه و باور میکنیم
رضا 1397/5/6
خدا چرا؟؟؟ چرا؟؟؟اینا اینقدر پررو تشریف دارن و همیشه سر ملت منت ميذارن،چرا تعرفه های گمرکی رو بر نمی دارند تا با همون دلار آزاد البته بدون تعرفه گمرکی ماشین وارد بشه،اونوقت دیگه اینجوری زبون درازی نمی کنن
محمد 1397/5/6
خواهشا مردم رو سر کار نذارید من متخصص it هستم کلا سایت بهمن برای ipهای خاصی باز بود مانند پیش فروش هاوال h2
دروغ تحویل مردم ندید
ارین 1397/5/6
شعر میگن بابا من مستند میتونم بهشون بگم که فقط فامیل بازی کردن هیچ جوره هم قابل قبول نیست این کارشون متاسفانه تو مملکتی هستیم که دستمون به جایی بند نیست که با مدرک اثبات کنیم دروغ میگن
محمد 1397/5/6
سلام
دروغ میگن با اینترنت پرسرعت تو ثانیه اول وارد شدم زد ثبت ظرفیت تکمیل شده
یعنی چه کسایی با سرعت نور تو یک ثانیه میتونن تمام اطلاعات و ثبت و خریداری نمایند!!!!
محمد 1397/5/6
میگه ۲۱۲ هزار نفر تو صف بودن
خوش بینانه هم فرض کنیم که فقط ۱۰۰ هزار نفرشون پول خرید داشته باشن، حدود ۱۵ هزار میلیارد تومن پول نقد اون موقع صبح پشت درگاه خرید بوده.
مشت هم نمونه خرواره

ملتی که بجای کار و تولید، دلالی کنه
لیاقتش همین آمار بیکاریه
لیاقتش همین مسولای دلال و برادرای دزدشونه
لیاقتش بی ارزش شدن یه شبه پولشونه

فقط حرف از اسلام میزنیم
وگرنه یهودیا از ما بهتر کار می‌کنن
علی 1397/5/6
حکایت این روزهای ما یه فیلم تکراریست که هروز ریپلی میشود. تخلف به صورت آشکار یا پنهانی...بلند شدن صدای مردم...چند توییت از ما بهترون بابت زدن حاضری...ابراز وجود دستگاه قضا...اعلام دستگیری مجرمان(ولی محرمانست و اعلام نمیشود!!!)...فراموشی ماجرا... و شروع مجدد داستان!
خدایا این خوشی هارو از ما نگیر...!
ايرانى 1397/5/6
بهمن موتور جان شرمنده نظم ترتيب و قانون مدارى شما هستيم....واقعا فکر مى کنى با اين جوابهاى سر بالا مردم قانع ميشن....اگه واقعا ميخواي شفاف سازى کنى اسامى افواد ثبت نام شده رو اعلام کن.....به خدا قسم همش آشناها و رانت خورهاى هميشگين....
محمد 1397/5/6
دروغگو ببشرف است
البته به مخ ازاد هایی که مزدای چینی شده ده نسل قبل رو دوس دارن خوبه
پناهی 1397/5/6
رو نیست که ماشالله سنگ قزوینه!!
علی 1397/5/6
لازم به توضیح نیست.لیست کسانی که خریدن رو سریع ارائه بده
علیرضا 1397/5/6
به نقل از بزرگان:تو راست میگی.یک دونش رو هم به کسی نفروختن
Alireza 1397/5/6
باشه ماهم میگیم رسید دست مصرف کننده لازم نیست دروغ بگید کلا پونصد ششصدتا دستگاه بوده که رسیده به اشناها و نمایندگیا مخصوص چون این ماشین سود حداقل پنجاه تومنی داره و هیچوقت دولت و بهمن موتور نمیان این ماشینو دست مردم بدن که سود ببرن وقتی خودشون هستن
Hossein 1397/5/6
لطفا تیتر رو اصلاح کنید.. بهمن ماله کشید
مهرداد 1397/5/6
احتمالا نصفشو فامیل های شرکت امگا خریدن دگ. کی بهتر و راحتتر ازشرکت خدمات اینترنتی
محمد 1397/5/7
چرند نگو بابا ، اونکه گوشاش درازه خودتی ، سر هاوال هم همین مسخره بازی رو در آوردین اصلا فروشی برای مصرف کننده در کار نیست.
حسین 1397/5/7
جالبه "عدم پذیرش درگاه بانک"!!!! شما برای خرید اینترنتی همون موقع به درگاه یک بانک مراجعه کن، به راحتی وارد میشی ولی درگاه همون بانک از سایت خرید خودرو پذیرش نمیکنه!!!! عجیب نیست این حرف مسئولین بهمن؟! اصلن لینکی که واسه درگاه بانک گذاشتین واقعیه؟ یا فقط پیام منتظر اتصال به درگاه بانک میده؟ سرورهای یک بانک در هر لحظه هزاران بلکه میلیونها درخواست رو از جانب مشتریان و کارمندای شعب جواب میده بعد چندنفر انگشت شمار که به زحمت تونستن به سایت شما وارد بشن رو خیر؟!
mojtaba shirazi asl 1397/5/7
نه واقعا خجالت نمیکشن عزیزان بهمن خودرویی؟ بخدا پرویی هم حدی داره دزدی تو روز روشن که میگن همین نیست؟ از دوستمون به عنوان سنگ پا قزوینم میشه استفاده کرد ...خدا رحم کنه بهمون از دست این از خدا بی خبرا
علي رضا 1397/5/7
عمو همکار عزيز چرا دروغ ميگيد بس آنهمه مزدا 3 را کي فروخت به شرکتهاي ليزينگ و بعضي ارگانها پشت پرده شرکتهاي ليزينگ چه کساني سود کلان ميبرند چرا سازمان بازرسي ورود نميکنه ؟
علیرضا 1397/5/7
میگن ساعت 9 باز شده...گیریم درست!
حالا فرض کن این وسط حتی یه نفر راس ساعت 9 تونست سایت رو باز کنه...تا اینجا اصلا همه چی درست!
ولی از من نخواه که باور کنم تو 1 دقیقه فرم پر کرده و پول پرداخت کرده و همه چی گل و بلبل ثبت نام کرده!!!
مگر اینکه مثل فیلما از اون ساعتا داشته باشی که میزنن زمان رو نگه میدارن!...یا اصلا باید ربات باشی!
یا باید شرکت مگا باشی!!!!
جالبه الان فهمیدم شرکتی که داره گند میزنه به بازار اسمش چیه!(اومدن درست کنن ولی حالا مردم بیشتر فهمیدن)
این شرکت برای کارخونه های دیگه هم در فروش اینترنتی حماسه آفریده!!!
چه آقازاده ای تو این شرکت هست خدا میدونه!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران