فراخوان ایمنی برای دو دستگاه بوگاتی شیرون؛ دردسری بزرگ برای سوپر اسپرت ساز فرانسوی

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
بوگاتی دو دستگاه از مدل شیرون را در آمریکا به دلیل وجود ایراد در سیستم ایربگ آنها فراخوانی کرده است. به گزارش NHTSA ایربگ های جانبی این دو خودرو دچار ایراد هستند و در نزدیکی این ایربگ ها محافظ های حرارتی وجود دارند که می توانند سبب افزایش حرارت ایربگ ها و کاهش کارایی آنها شوند.
گرچه فراخوان خودرو برای بوگاتی چیز مثبتی نیست اما شیرون مدلی بسیار ارزشمند است برای همین لازم است تا این کار انجام شود. در مرحله نخست این فراخوان دو نفر از مالکان شیرون در آمریکا قرار است تا خودروهای خود را به سازنده تحویل دهند و سپس متخصصین بوگاتی صندلی های این خودروها را جدا کرده و برای تعمیرات با هواپیما به فرانسه ارسال می کنند.
سپس پس از انجام تعمیرات، صندلی ها دوباره با هواپیما به آمریکا ارسال خواهند شد تا دوباره روی خودروها نصب شوند.
بوگاتی شیرون خودرویی بسیار ارزشمند است و این روزها قیمت یک دستگاه از آن در بازار آمریکا به 4 میلیون دلار می رسد و به همین خاطر بعید است که چنین فراخوانی بتواند فروش این خودرو را تحت تاثیر قرار دهد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران