مشکلی برای تولید خودرو تا پایان سال نداریم

ایرنا : معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با یادآوری اینکه قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت انجام می‌شود، گفت: با وجود آنکه از ابتدای امسال تاکنون ۶/ ۷ درصد افزایش نرخ داشته‌ایم و خودروسازان نیز تمایل به افزایش مجدد قیمت دارند؛ اما شورای رقابت مخالف آن است.
منصور معظمی اظهار کرد: توقف ثبت سفارش‌های خودرو، تغییر نرخ ارز و صحبت‌هایی در مورد قطع همکاری شرکت‌های خارجی نگرانی‌هایی را برای مصرف‌کنندگان به‌وجود آورد. وی اضافه کرد: اکنون بازار در آرامش نسبی به سر می‌برد و شرکت‌های خارجی تاکنون به قراردادهای خود عمل کرده‌اند و وزارت صنعت با تاکید به خودروسازان، بخش قابل‌توجهی از نیازهای آنها را خریداری کرده و تا پایان سال از نظر تولید مشکلی نخواهیم داشت. معظمی پیرامون نحوه همکاری با شرکت‌های بین‌المللی در پی تحریم‌ها نیز افزود: رفتار واقعی شرکت‌ها گاهی با رفتار اجتماعی آنها متفاوت است و هیچ‌کدام از شرکت‌هایی که با ایران قرارداد دارند، علاقه‌ای به خروج از بازار جذاب و ایمن ایران نداشته‌اند؛ اما تلاش می‌کنند تا حساسیت برای آمریکا به وجود نیاورند. وی اضافه کرد: بعضی از شرکت‌های خارجی به‌دنبال دریافت مجوز فعالیت در ایران هستند و تاکنون کار خودشان را انجام داده‌اند.
نظرات
 
 
 
admin 1397/5/9
خودروسازهای نامرد هم خودرو را عرضه نمی کنند یا از کانال های خاصی عرضه می کنند که براشون سود داشته باشه و مردم را بیشتر بچاپند.
سعید 1397/5/9
ایشالله مشکل پیش میاد عجله نکنید
علی 1397/5/9
خدارو شکر برای تولید دمپایی جلو بسته به مشگل بر نخوردید البته اونم تا آخر سال
....ا 1397/5/9
آش به همین خیال باش
فاطمه 1397/5/9
انشالله آه دل این مردم شمارو بگیره که اینقد راحت دروغ میگین
افشین 1397/5/10
بشنو و باور نکن !
اسکالید 1397/5/11
برید عکس های هوایی جاده قدیم رو ببینید. ببنید چقدر خودرو احتکار شده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران