شکایت کره‌ای‌ها از بی‌.ام.و

دنیای‌اقتصاد : گروهی از مالکان خودرو بی.ام.و در کره‌جنوبی شکایتی علیه این خودروساز آلمانی در کره جنوبی ثبت کرده‌اند. این شکایت روز دوشنبه به‌دلیل وجود قطعه معیوب در موتور که موجب حریق در این خودرو شده است، مطرح شد. چهار نفر از مالکان خودروهای بی.ام.و به نمایندگی از دیگران شکایتی را در دادگاه منطقه مرکزی سئول ثبت کردند.
این شکایت علیه واحد بی.ام.و در این کشور و دویچ موتور، بخش توزیع آن مطرح شده است. در این شکایت ادعا شده که آتش‌سوزی در موتور و در زمان رانندگی منجر به از بین رفتن این خودروها شده است. بنابر اعلام یک مقام آگاه هریک از مالکان خودروهای آسیب‌دیده خواستار دریافت غرامت ۵ هزار دلاری شده‌اند. ممکن است میزان غرامت در روزهای آتی با توجه به بازرسی‌های صورت‌گرفته در هفته گذشته افزایش یابد. همچنین انتظار می‌رود بر تعداد شاکیان بی.ام.و در این کشور افزوده شود.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران