شرایط فروش ویژه برای ام‌وی‌ام ۳۱۵

به گزارش سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو، عرضه خودرو ام‌وی‌ام‌315 جدید با تخفیف یک‌میلیون و 500‌هزارتومانی شروع شد. شرکت مدیران‌خودرو فروش ام‌وی‌ام‌315 جدید در تیپ اسپرت اکسلنت را با قیمت 59‌میلیون‌تومان و البته با تخفیف 15‌میلیون‌ریالی در نمایندگی‌های خود در سراسر کشور آغاز کرد. بنابراین مبلغ قابل پرداخت برای مشتریان ۵۷‌میلیون و ۵۰۰هزارتومان خواهد بود.
بر این اساس، با توجه به تعداد محدود ام‌وی‌ام 315 جدید که برای فروش در نظر گرفته‌شده است، هر کد ملی فقط می‌تواند نسبت به خرید یک دستگاه خودرو اقدام کند. همچنین شرکت خودران وفا، طی قراردادی با شرکت صنایع خودروسازی مدیران، امکان خرید این خودرو با شرایط اقساطی را نیز فراهم کرده است.
در طرح خرید اقساطی این خودرو حداقل باید نیمی از قیمت ۵۹‌میلیون‌تومانی خودرو با نرخ ۱۸.۷۹ تا ۱۹.۹۹ درصد در مدت ۱۲‌تا ۳۶‌ماه پرداخت شود.
نظرات
 
 
 
Amir 1397/5/13
سلام
این چرا رنگ در جلو ام وی ام بالا با در عقب فرق داره ؟؟؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران