تامین ارز برای واردات لوازم یدکی در اولویت قرار گرفت؛ ماحصل کمبود شدید و افزایش قیمت قطعات در بازار

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل و ماشین آلات خودرو از تخصیص ارز دولتی به واردات لوازم یدکی خبر داد. وی در ادامه گفت که اعضای اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی نسبت به اولویت های ارزی صورت گرفته اعتراض داشتند که پس از رسیدگی به این اعتراضات، واردات قطعات یدکی از رتبه هفتم به رتبه اول لیست اولویت بندی تخصیص ارز دولتی انتقال پیدا کرد.
غلامرضا بخشی زاده در ادامه صحبت هایش بیان کرد: مشکل اختصاص به ارز به واردات لوازم یدکی و قطعات برطرف شده، اما هنوز تا رفع مشکلات و رسیدن به اوضاع قبل از این شرایط، فاصله داریم. مشکل اصلی بازار لوازم یدکی به باور رئیس اتحادیه، عدم ثبات نرخ ارز است. بخشی زاده از قول مساعد لاریجانی، رییس مجلس برای برطرف شدن مشکل ارز و نرخ آن خبر داد که در صورت اجرایی شدن این وعده، مشکل اصلی تامین لوازم یدکی و گرانی قطعات حل می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران