آموزش دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار

آموزش دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار : یوتیوب یکی از مرجع های می باشد که می توان در آن به تماشای کلیپ های مختلف نشست و میلیون ها کاربر روزانه از آن استفاده می کنند. جالب است بدانید که یوتیوب به عنوان دومین مرجعی است که روزانه کلیپ های زیادی در آن قرار می گیرند و بر تعداد بازدیدکنندگان از آن افزوده می شود.
اگر از کاربرانی باشید که یوتیوب استفاده می کنند حتما به سادگی به این موضوع پی برده اید که نداشتن کلید دانلود برای یوتیوب به عنوان یک عیب به شمار می رود چرا که اگر در مقابل هر کلیپ این گزینه وجود داشت دیگر کاربر مجبور نبودند برای دانلود کلیپ های مورد نظر خود از راهکارهای دیگری استفاده کند.

چگونه بدون نرم افزار از یوتیوب دانلود کنیم؟
یکی از ساده ترین راهکارهای که شما می توانید برای دانلود بدون نرم افزار از یوتیوب استفاده کنید، سایت Clipconverter.cc می باشد. به این صورت که لینک مورد نظرتان را کپی کنید و سپس وارد این وب سایت شوید.
بعد از آن در فیلد مشخص شده در صفحه ی اول سایت، آدرس اینترنتی را وارد نمایید. البته این وب سایت قابلیت های خوبی را در اختیار کاربران قرار داده است به گونه ی که کاربر می تواند لینک های مختلفی را با کیفیت و حجم به صورت مرتب شده مشاهده نماید و مقابل فایل مورد نظر خود ، فرمتهای صوتی و تصویری را می بینید که مطابق آن فایل خود را دریافت کند.
شما می توانید با این روش حتی فایل های ویدئویی را به صورت فایل صوتی در اختیار داشته باشید ولی اگر می خواهید فایل را به همان شکل ویدئویی دریافت کنید می توانید فرمت پیش فرض یعنی MP4 را تغییر ندهید و فایل تان را دریافت کنید که باید در پایان گزینه استارت را کلیک نمایید.

وبسایت دانلود از یوتیوب

وبسایت دانلود از یوتیوب

آموزش دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار: در این وب سایت پیچیدگی خاصی وجود نداشته است و اگر شما بتوانید مراحل فوق را به درستی انجام دهید، ویدئوتان را به صورت صحیح دانلود می نمایید.

یوتیوب به چه دردی می خورد؟
آیا شما هم به عنوان یک کاربر که از یوتیوب استفاده می کنید به این موضوع دقت کرده اید که اصلا یوتیوب به چه دردی می خورد یا چطور شده که این مرجع آنقدر پیشرفت داشته است؟
همانطور که اشاره کرده ایم بعد از گوگل می توان یوتیوب را به عنوان بهترین و پرطرفدارترین مرجع تماشای کلیپ دانست. اصلی ترین خدمتی که یوتیوب به کاربران خود داشته است تماشای کلیپ می باشد و همین موضوع سبب محبوبیت آن شده است. کاربران ایرانی از سال ۲۰۰۵ دیگر نتوانسته اند به صورت مستقیم از یوتیوب استفاده کنند و برای آنها محدود شده است. اما این موضوع محبوبیت این مرجع را برای ایرانی ها کاهش نداده است.
شاید کمی تعجب کنید ولی جالب است بدانید که میزان محبوبیت یوتیوب از فیسبوک نیز زیادتر است با وجود اینکه کمتر کاربری را خواهید دید که از فیس بوک استفاده نکرده باشد. یکی از کلیپ های که می توان آن را جز پر بازدیدترین ها در سال ۲۰۱۱ دانست کلیپ «چارلی انگشت منو گاز گرفت» بوده است.
بیشتر کلیپ های که در یوتیوب به اشتراک گذاشته می شوند توسط کاربران عادی هستند ولی برخی از شرکتها نیز به دلایل مختلف مثل تبلیغاتی گاهی کلیپ های را اماده می کنند و در یوتیوب به اشتراک می گذارند. کاربرانی که از یوتیوب استفاده می کنند به خدمات مختلفی دسترسی داشته اند که می توان به مشاهده کلیپها و اشتراک گذاری آنها اشاره کرد.
آموزش دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار: در سال ۲۰۰۶ این شرکت به واسطه گوگل خریداری شد و می توان گفت هم اکنون به عنوان یکی از زیرمجموعه های گوگل به شمار می رود.

منبع: زوم تک

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 
اکبر 1397/5/11
برادران فیلترینگ معلوم میشه زودتر از شما پی به ی چیز مضر!! دیگه برای کاربرای ایرانی بردن و با منجنیق فیلترش کردن!
سید طاها 1397/5/11
افزونه ی دیدیو رو برای مرورگر کرومم خیلی خوبه
سید طاها 1397/5/11
سایته هم که فیلتره همونطور که گفتم سایت دیدیو برای این کار یکی از بهترین هاست که تازه وقتی افزونشم نصب کنین وقتی یه فیلم از YOUTUBEبود بغلش یه علامت می اید که اونو بزنید صاف می تونین پخش انلاین ببینید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران