برگزاری کمپین خدمات پس از فروش مدیران خودرو تا پایان تابستان

مراسم اهدای جایزه یک دستگاه ام.وی.ام ۱۱۰ اس جشنواره ماه مبارک رمضان مدیران خودرو امروز در یکی از نمایندگی های این شرکت برگزار شد.
جانشین معاون فروش مدیران خودرو در حاشیه این مراسم در گفت و گو با پایگاه خبری «عصر خودرو» گفت: این شرکت با برپایی کمپین های مختلف و اعطای جوایز به دنبال تشویق مشتریان به خرید محصولات در بازه های زمانی خاص است.
جواد اکبری با تاکید بر این که برگزاری چنین کمپین هایی قدردانی از اعتماد مشتریان به محصولات مدیران خودرو است، افزود: کمپین های تقدیر و تشکر از مشتریان مدیران خودرو ادامه خواهد داشت تا بیش از پیش خانواده بزرگ فعلی و آینده این شرکت را خوشحال تر کنیم.
جانشین معاون فروش مدیران خودرو با بیان این که این کمپین ها تا اندازه زیادی در ایجاد جذابیت برای خرید موثر بوده اند، تصریح کرد: تا زمانی که اجرای این کمپین ها اثرگذار باشد به برگزاری این کمپین ها ترغیب خواهیم شد از این روز پیش بینی شده تا پایان تابستان نسبت به برگزاری کمپینی در زمینه خدمات پس ازفروش اقدام کنیم.
وی ادامه داد: مدیران شرکت خودروسازی مدیران، اعتبار و جایگاه فعلی این شرکت را مدیون اعتماد مشتریان می دانند و کمپین های مختلف با هدف قدردانی از آنها و تحقق شعار «مدیران خودرو؛ ایده آل» است.
براساس این گزارش، شرکت مدیران خودرو در ماه مبارک رمضان امسال به ازای خرید هر یک از محصولات برند MVM شانس برنده شدن مشتریان خود در قرعه کشی یک دستگاه خودرو MVM 110S را مهیا کرده بود.
بنابر این گزارش، با قرعه کشی که کمتر از یک ماه قبل برگزار شد " سمیه عزتی از تهران" و خریدار یک دستگاه خودرو ام.وی.ام ایکس33 اس، برنده یک دستگاه MVM 110 S کمپین ماه مبارک رمضان مدیران خودرو شد.
مراسم اهدای جایزه یک دستگاه خودرو ام.وی.ام 110 اس جشنواره بزرگ ماه مبارک رمضان مدیران خودرو عصر امروز در نمایندگی افتخار این شرکت واقع در پارک سوار بیهقی و با حضور مدیران فروش این شرکت برگزار شد.
نظرات