كسب بالاترین امتیاز برای معین موتور در ارزیابی خدمات پس از فروش توسط ISQI

در آخرین نتایج منتشر شده ISQI در خصوص ارزیابی خدمات پس از فروش وارد كنندكان و تولید كنندگان خودرو در دوره ١٢ ماهه سال ١٣٩٦ معین موتور در دو بخش رضایتمندی مشتریان و همچنین عملكرد نمایندگی ها موفق به كسب بالاترین امتیاز این ارزیابی در میان تمامی شركت های وارد كننده و همچنین تولید كننده خودرو شد .
در ارزیابی سال ١٣٩٦شركت بازرسی ISQI ، نهاد رسمی ارزیابی كیفیت و استاندارد كالا و خدمات در ایران شركت معین موتور نماینده عرضه و خدمات پس از فروش خودروهای پورشه در ایران، در میان كلیه شركت های حوزه تولید و واردات خودرو بالاترین امتیاز را در حوزه رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش و همچنین عملكرد نمایندگی كسب كرد. تعمیر گاه مركزی معین موتور واقع در كیلومتر ١١ جاده مخصوص موفق به كسب امتیاز ٨٨ از ١٠٠ یعنی بالاترین امتیاز دریافت شده توسط مراكز خدمات پس از فروش در ایران شد . امتیاز ٨٨ كسب شده توسط تعمیر گاه مركزی این شركت یك ركورد در میان كلیه مراكز خدمات پس از فروش در میان وارد كنندگان و تولید كنندگان خودرو در كشور است . همچنین در حوزه رضایتمندی مشتریان این شركت نمره ٨٠ از ١٠٠ را كسب كرده است كه بالاترین امتیاز رضایتمندی از خدمات پس از فروش در میان تمامی وارد كنندگان و تولید كنندگان خودرو است.
مالكان خودروهای پورشه جهت استفاده از خدمات پس از فروش متمایز این شركت می توانند به وب سایت این شركت به آدرس www.moin-motors.com مراجعه نمایند یا با تلفن ٤٧٩٣٠٠-٠٢١ تماس حاصل نمایند.

شرکت بازرسی کیفیت ایران

شرکت بازرسی کیفیت ایران

نظرات
 
 
 
احمد 1397/5/13
با سلام
کاری با امتیاز معین موتور ندارم ولی اون امتیاز بالای ایساکو و سایپا یدک باعث میشه به این آمار هم مثل بقیه آمارها نشه اعتماد کرد.71 از 100 ،74 از 100چرا؟چرا انقد بالا؟
 • امیر 1397/5/13
  عزیزم کجای این مملکت درسته که آمارگیریشون درست باشه
  بخون و بگذر..
 • محمد 1397/5/14
  چرا نداره.
  فقط شما هستی که از خدمات شرکت بزرگ ایساکو و سایپا یدک راضی نیستی.خود شرکت کرایسلر نامه زده گفته ما آرزو داریم این شرکت های بزرگ واسه ما قطعه بفروشن.
  ما باید به تولید ملی احترام بذاریم.
  تازه خود ترامپ گفته پام برسه ایران اولین سخنرانی رو در این دو شرکت بزرگ برگزار می کنم.
  حیف که ما قدر داشته هامون رو نمی دونیم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران