تصویر ساخته شده از طرح اولیه BMW X7

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
به تازگی تصویری رندری و ساخته شده از کانسپت خودرو BMW X7 در اینترنت فاش شده است.کانسپت و طرح اولیه این خودرو در سال 2017 نمایش داده شده بود.
در تصویر منتشر شده توسط IndianAutoBlog یک خودروی شاسی بلند زیبا را میبینیم که با توجه به شکل جلوپنجره خودرو میتوانیم آن را به صورت کامل با طرح اولیه منتشر شده از X7 مطابقت دهیم. جالب آنکه بقیه قسمت های این خودرو شباهت زیادی با رقیب نزدیکش یعنی Audi Q7 دارد. چراغ های خودرو به شبکه جلویی خودرو و بخش انتهایی این شبکه ها به سپر جلوی خودرو متصل شده اند.
BMW X7

BMW X7

این تصویر ساخته شده شباهت های بسیار زیادی با تصاویر لو رفته این خودرو دارد که کمتر از یک هفته پیش شاهد آن بودیم.
در رابطه با قسمت های داخلی X7 هنوز اطلاعاتی زیادی منتشر نشده است. اما میدانیم این خودرو از جدیدترین سیستم ها بهره خواهد برد و مثل بی ام و های سری8 از نمایشگر دیجیتالی داخلی (Digital Instrument Cluster) استفاده میکند.همچنین این خودرو در دو مدل 6 یا 7 صندلی عرضه خواهد شد.
قدرت خودرو از طریق موتور تویین توربو هشت سیلندر 4.4 لیتری تامین میشود و سیستم انتقال سرعت به صورت 8 سرعته و اتوماتیک خواهد بود.
احتمالا BMW X7 طی نمایشگاه خودروی لس آنجلس و در ماه نوامبر معرفی میشود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران