کاهش قیمت در بازار خودرو

ایسنا : رئیس اتحادیه صنف نمایشگاهداران و فروشندگان خودروی تهران از نزولی شدن قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی و وارداتی به‌دنبال اجرای بسته جدید ارزی دولت خبر داد.
سعید موتمنی اظهار کرد: در چند روز گذشته و پس از اعلام بسته ارزی جدید دولت، قیمت‌ها در بازار خودرو کاهش یافته است. وی با بیان اینکه در همین چند روز قیمت خودروهای داخلی به‌طور میانگین ۱۸ درصد و خودروهای وارداتی نیز ۶ درصد کاهش یافته است، خاطرنشان کرد: دلیل نزولی شدن قیمت‌ها در بازار خودرو، معرفی و اجرایی شدن بسته جدید ارزی دولت است.رئیس اتحادیه صنف نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو تهران ادامه داد: شاهد هستیم که با اجرای بسته جدید ارزی دولت، نرخ ارز در بازار آزاد کاهش یافته و همین موضوع نیز نزولی شدن قیمت خودرو در بازار را به‌دنبال داشته است. وی افزود: البته در شرایط فعلی، قیمت خودروهای داخلی و وارداتی همچنان حبابی و غیرواقعی است و به‌نظر می‌رسد باید بیش از این کاهش یابد. موتمنی با بیان اینکه اگر عرضه خودرو از سوی خودروسازان مناسب باشد، همچنان شاهد کاهش قیمت این محصولات در بازار خواهیم بود، تصریح کرد: در خودروهای وارداتی نیز خودرو به اندازه کافی در بازار هست، اما خریداری وجود ندارد.
نظرات
 
 
 
حامد 1397/5/18
چقدر حال کردم با این جمله که گفته ماشین به اندازه کافی هست ولی خریداری نیست..
نوید 1397/5/18
افزایش قیمت 20 میلیون کاهش قیمت نیم میلیون این کلاهبرداری هست که دولت ایران تا الان داشته و دارد و خواهد داشت
سروش 1397/5/18
یه ماشین وارداتی رو یه کاری میکنن مثلا 200 میلیون گرون بشه و بعد 15 تومن ارزون میکنن میگن قیمت ها کاهش یافت و ارزون شده
قزنفر 1397/5/18
به نظر من این گرونی ها کار خداست مهم اینه که نا ایمان داریم و نماز برپا مبداریم
محمد 1397/5/18
اینا فکر کردن ما عقل نداریم؟
یا تو کانادا زندگی میکنن؟
مرد حسابی ماشین دو برابر شده دارن ساندرو رو 100 میلیون میفروشن بعد دو تومن اومده پایین میگی ارزون شده میگی کاهش قیمت؟
جرعت داری بیای وسط بازار این حرفا رو بزنی؟
کیوان 1397/5/19
سال۹۱خودرو خیلی گرون شد وبه همین صورت موند اینبار هم پایین نمیاد
سعید 1397/5/19
نخرین ..جون مادرتون خودروی صفر از ایران‌خودرو و سایپا نخرین بخدا اگه نخرین مجبور میشن پراید رو بدن ۷ ملیون پژو رو بدن ۱۴ ملیون ...یام ک ب کل درشون تخته میشه جنایتکارا ....ما مردم از قدرت خودمون خبر نداریم ...یکم مثل مردم اروپا رفتار کنید چیزی گرون شد نخرین
ایرانی 1397/5/22
در سرایط فعلی ایران خودرو با رانت و از طریق دلال ها داره قیمت بازار رو بالا میبره که بعد که قیمت های خودس رو اعلام کرد کسی تعجب نکنه.ملت اگه شما خودرو بی کیفیت ایرانی مث پارس و ... رو به این قیمت های گزاف نخرین خودبه خود دلال ها مجبور به پایین آوردن قیمت ها به قیمت های چند ماه پیش میشن.پس نخرین تا روز به روز پولشون بگنده و قیمت ها رو پایین بیارن.با تشکر از ملت فهمیده و با شعور ایران

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران