وقتی ب ام و برای پورشه رقیب می تراشید؛ مشخصات کامل BMW M2 Competition

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
شما میتوانید یک BMW M2 دست دوم را خریداری کنید.اما چرا باید به سراغ گزینه کم قدرت رفت در حالی که میشود یک مدل کامپتیشن قدرتمند خرید ؟
کوپه ای با 405 اسب بخار قدرت و موتور خطی تویین توربو وام گرفته از M3 و M4 به همراه جعبه دنده 6 سرعته دستی.
تمام این مشخصات را میتوانید با 58,900 دلار داشته باشید البته در صورت درخواست آپشن های اضافی این مبلغ شروع به افزایش میکند.
اولین آپشن رنگ بدنه میباشد. به صورت استاندارد M2 کامپتیشن با رنگ "سفید آلپ (Alpine White)" عرضه میشود اما سفارش 4 رنگ دیگر یعنی "سیاه یاقوتی (Black Sapphire)" ، "آبی ساحلی (Long Beach Blue)"، "نقره ای (Hockenheim Silver) و "نارنجی غروب (Sunset Orange)" هم با پرداخت مبلغ 550 دلار امکان پذیر است.
همچنین امکان سفارش چرخ 19 اینچ سیاه و نقره ای با قسمت درونی مشکی بدون افزایش هزینه وجود دارد.
کابین خودرو به صورت استاندارد با چرم مشکی و دوخت نارنجی و یا آبی عرضه میشود.
با پرداخت هزینه 1,200 دلاری میتوان آپشن لوکس با شارژر بی سیم، وای فای، چراغ های جلوی تمام LED و چند ویژگی دیگر را به خودرو اضافه کنید.سفارش Moonroof برای خودرو هزینه ای معادل 1,050 دلار، انتخاب بسته راننندگی که شامل 1 روز آموزش رانندگی حرفه ای با یک آموزگار 2,500 دلار،درخواست جعبه دنده 7 سرعته دوبل کلاچ 2,900 دلار و سفارش کلاهی با آرم سری M هزینه ای معادل 20 دلار را همراه خواهد داشت.
در نهایت قیمت این خودرو با تمامی آپشن های موجود معادل 67,120 دلار خواهد بود.
نظرات
 
 
 
HYU 1397/7/1
اون رنگ sunset orange می ارزه به کل بازار خودروی ایران

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران