نبرد جنگجویان آلمانی، E63 S Wagon در مقابل GT R + ویدیو

خودروهای استیشن یا آنطور که اروپایی ها می نامند، یعنی واگن، معمولا برای مصارف خانوادگی طراحی می شوند و در آنها اثری از هیجان دیده نمی شود و بیشتر ایمنی و بهینه بودن مصرف سوخت در طراحی آنها مهم است. حال مرسدس با ارایه E63 S استیشن این دید کلی را نقض کرده و یک واگن اسپرت و سریع را به خریداران عرضه می کند.
در سوی دیگر، مرسدس GT R، یک اسپرت محبوب برای گشت زنی های هیجان انگیز در پیست و به چالش کشیدن باقی رقباست. هر دو خودرو توسط AMG مورد بازبینی قرار گرفته و قوی تر شده اند. برای E63 S Wagon، یک موتور 612 اسب بخاری تدارک دیده شده که گشتاور فوق العاده 850 نیوتون متری را در زیر پای راننده قرار می دهد. مدل های قوی تر نیز با قدرت 672 اسب بخار قابل سفارش هستند. در سوی دیگر مرسدس GT R با قوای فنی مشابه و یک جعبه دنده هفت سرعته، استیشن خانوادگی را به چالش می کشد.در ادامه می توانید ببینید رقابت بین این دو خودرو چگونه پیش خواهد رفت.


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران