اولین اطلاعات از نسل سوم BMW X6

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
به تازگی یکی از خوانندگان سایت موتوروان عکس هایی از نسل سوم بی ام و X6 ارسال کرده است. عکس های ارسال شده این خودرو را به صورت کاملا پوشیده در خیابان های کارولینای جنوبی دیده نشان میدهد.
البته این اولین نگاه ما به خودرو اصلاح شده X6 نیست و قبلا هم آن را مشاهده کرده بودیم.
هرچند که این خودرو سراسر پوشیده شده بود اما با نگاه به آن میتوان متوجه تغییرات ایجاد شده در قسمت پشتی خودرو شد. در قسمت پشتی پلاک خودرو نسبت به نسل های قبل در محل بسیار پایین تری قرار گرفته و همچنین دو اسپویلر نازک، یکی در قسمت انتهایی و دیگری بر روی سقف خودرو قرار داده شده است. علاوه بر اینها چراغ عقب LED استفاده شده بسیار کوچک تر مدل بکار رفته در نسل حاضر X6 میباشد و طراحی این چراغ به نوعی یادآور BMW X4 جدید است. البته با بزرگنمایی تصویر لو رفته متوجه استفاده از پوشش بیشتر برای مخفی کردن بیشتر قسمت هایی از خودرو میشوید.
همچنین شبکه جلو پنجره استفاده شده در این خودرو شباهت هایی به مدل استفاده شده در X5 2019 دارد اما کمی بزرگتر میباشد.
خودروی بی ام و X6 جدید در تاریخ نامشخصی از سال بعد عرضه خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران