محدودیت تردد بی‌ام‌و در کره جنوبی

دنیای اقتصاد : وزارت ترابری کره‌جنوبی اعلام کرده‌است که ورود حدود ۲۰ هزار خودرو بی‌ام‌‌و را به خیابان‌های این کشور ممنوع می‌کند. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که نگرانی‌ها در میان مردم کره جنوبی به‌دلیل احتمال حریق در موتور خودرو‌های بی‌ام‌و افزایش یافته‌است.
از ماه ژانویه تا جولای سال‌جاری موتور ۲۷ خودرو دچار حریق شده است. در پی این حوادث نماینده شرکت بی‌ام‌و در کره‌جنوبی از مردم این کشور عذرخواهی کرد و ۱۰۶ هزار خودروی دیزلی خود را فراخواند.بنابر اعلام بیانیه وزارت ترابری کره جنوبی این تصمیم درمورد ۲۰ هزار خودرویی که بخشی از خودروهای فراخوانده شده هستند خواهد بود اما باید یک بار دیگر آزمایش‌های ایمنی را با موفقیت بگذرانند.کیم‌هیون می‌ وزیر ترابری این کشور در یک نشست خبری گفت: من از مالکان خودرو‌های بی‌ام‌و که مورد فراخوان قرار می‌گیرند می‌خواهم که به طور فعالانه‌ای با ما همکاری کنند تا از وقوع حوادث جدی‌تر جلوگیری شود.
نظرات
 
 
 
ملي گرا 1397/5/24
واقعا آفرين به اين ديد ملي و اعتماد به نفس و اعتماد به تكنولوژي ساخت كالاي داخلي خودشون مثل هيونداي، كيا، و ... حالا اگه ما بوديم يه مشت وطن فروش دلال مي گفت شما كي هستيد كه از بي ام و ايراد بخوايد بگيريد انگار كه وحي منزل بوده ساخت يه ماشين و هيچ ايرادي نداره چون بي ام و يا هر برند معروف ديگه كه هست.
افشین 1397/5/24
بی ام و باید بیاد از خودروساز های ما یاد بگیره. ماشین تحویل یک هفته ای سوخت رفت رو هوا هیچی به هیچی ! نه پاسخی ! فراخوانی ! نه عذرخواهی ! هیچی ! بی ام و باید بیاد مسئولیت پذیری رو از خودروسازهای ایرانی یاد بگیره !!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران