اولین اطلاعات از مرسدس AMG GT فیس لیفت؛ به روز رسانی سوپراستار آلمانی

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
با آن که از عرضه خودروی مرسدس AMG GT تنها حدود 3 سال میگذرد اما بطور غیر قابل باوری شرکت مرسدس به تست مدل جدیدی از این خودرو مشغول شده است.
اینطور که از عکس ها بنظر میرسد تغییرات این مدل شامل یک فیس لیفت جزئی در محدوده چراغ های جلو خواهد بود.
در قسمت پشتی این نمونه جدید هم از همان سپر و دیفیوزر فعلی استفاده شده است. براساس تصاویر فعلی امکان بررسی داخل خودرو وجود ندارد اما انتظار میرود قسمت داخلی هم از تغییرات کمی بهره مند شده باشد.
از لحاظ فنی این خودرو جدید باید پیشرفت هایی داشته باشد. احتمالا از همان مونور 8 سیلندر توربوشارژ دوقلو استفاده میشود که حدود 500 اسب بخار قدرت خواهد داشت. زیرا خودرو GT نسل حاضر از 469 اسب بخار قدرت برخوردار است.
مرسدس بنز AMG GT جدید در ماه دسامبر امسال در اروپا برای فروش قرار خواهد گرفت و رونمایی رسمی آن حدود یک ماه دیگر در نماشگاه خودرو پاریس صورت خواهد گرفت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران