سرویس در محل؛ خدمت تازه کارمانیا به خریدان BYD S6 و BYD F3

طرح ویژه سرویس در محل «BYD Home Service» برای مشتریان محصولات BYD در تهران با تعیین وقت قبلی و رزرو سرویس از تعمیرگاه مرکزی کارمانیا انجام می‌گیرد.
به نقل از سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو، این طرح شامل انجام سرویس‌های ادواری برای خودرو BYD S6 به‌غیر از سرویس اولیه و سرویس‌های اصلی 25‌، 50، 60، 75 و 100 هزار کیلومتر در محل زندگی یا کار مشتریان می‌شود. این سرویس‌ها بر اساس چک‌لیست استاندارد BYD و توسط تکنسین‌های مجرب تعمیرگاه مرکزی کارمانیا و طبق فاکتور رسمی سرویس در محل تعمیرگاه مرکزی، بدون اخذ هیچ‌گونه هزینه اضافی انجام می‌شود. علاوه‌بر این، با مراجعه حضوری کارشناسان و تکنسین‌های فنی کارمانیا، پاسخگویی به سوالات تخصصی مشتریان، انجام بازدیدهای فنی و عمومی، بررسی تمام سیستم‌های الکترونیکی خودرو با دستگاه عیب‌یاب و چکاپ فصلی انجام می‌شود. مالکان خودروهای بی‌وای‌دی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت شرکت کارمانیا مراجعه کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران