بازسازی پورشه پانامرا تصادفی توسط مکانیک معروف روس + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
آرتور توسیک، مکانیک معروف روسی که تاکنون احیا کننده ماشین‌های زیادی بوده است، با انتشار فیلم‌های خود در یوتیوب توانسته شهرت جهانی بدست آورد و به محض انتشار یک ویدیو جدید از این مکانیک روسی در کانال یوتیوب، رسانه‌های مختلف فعال در صنعت خودروسازی فیلم‌های آن را پوشش داده و در لیست خبرهای اصلی خود کار می‌کنند. به همین منظور گروه خودروبانک نیز فیلم‌های این مکانیک روسی را منتشر می‌کند که تماشای آن می‌تواند به افزایش دانش شما و آشنایی بیشتر با روند بازسازی یک اتومبیل کمک کند.
پیرو همین موضوع، تاکنون فیلم‌های متعددی از بازسازی حماسی "آرتور توسیک" در خودروبانک منتشر کرده‌ایم که نمونه آن می‌تواند بازسازی بی.ام.و X3، لکسوس RX، بی ام و X5، بی ام و سری 7 و دیگر خودروهای موجود در بازار روسیه باشد، اما امروز در یکی دیگر از ویدیوهای این مکانیک روسی، یک دستگاه خودروی لوکس و اسپرت "پورشه پانامرا" را شاهد خواهیم بود که به شدت آسیب دیده و "آرتور توسیک" سعی می‌کند تا بار دیگر قسمت‌های آسیب دیده اتومبیل را احیا کند که در ادامه می‌توانید روند بازسازی آن را در قالب ویدیو تماشا کنید.

نظرات
 
 
 
saeid 1397/6/3
قابل توجه بعضی از تعمیرکارا قطعه ایی که گیر میکنه رو نمیکشه یا فشار نمیاره که بدتر شه میره گیر رو با حوصله رفع میکنه بعد
  • حسین 1397/6/5
    دوست عزیز
    توی ایران تعمیرکار وجود نداره ، همه تعویض کارن که در اکثر مواقع بیشتر خرابکارن و برای تعویض یه قطعه میزنن یه چیز دیگه رو خراب میکنن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران