مسابقه متفاوت مرسدس بنز و بی ام و با استفاده از ریموت + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
مسابقات درگ بویژه مابین خودروهای سوپراسپرت و هایپرکار، همیشه یکی از جذاب‌ترین موضوعات دنیای خودرو بوده است، اما امروز یک درگ متفاوت برای شما پیدا کرده‌ایم که شاید قدرت موتور و سیستم‌های کنترل کشش اتومبیل تاثیر چندانی در تعیین برنده نداشته باشند، بلکه امروز سیستم هدایت پذیری اتومبیل از راه دور یا به عبارتی دقیق‌تر، ریموت کنترل اتومبیل یا نرم افزار موبایلی تعیین کننده برنده در این مسابقه درگ خواهد بود.
در این مسابقه درگ مهم نیست که ماشین در چه کلاسی قرار دارد و یا اینکه پیشرانه محرک آن دارای چه حجمی بوده و چه میزان قدرت می‌تواند تولید کند، زیرا این مسابقه مبتنی بر تکنولوژی بکار رفته در اتومبیل‌ها بوده و نتیجه آن نشان می‌دهد که شرکت خودروسازی مرسدس بنز یا بی ام و تکنولوژی هدایت از دور بهتری بر روی محصولات خود دارند، هرچند محصول بی ام و توسط ریموت اصلی اتومبیل هدایت می‌‌شود، اما خودروی شاسی بلند مرسدس بنز توسط یک نرم افزار با گوشی تلفن همراه مالک اتومبیل ارتباط برقرار کرده و دستورات لازم را از این طریق دریافت کند که در ادامه می‌توانید سرعت عمل هرکدام را در فیلم زیر تماشا کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران