خداحافظی با خودروهای کمتر از 30 میلیون تومانی؛ ارزان‌ قیمت‌ ترین خودروهای بازار +جدول

قیمت خودرو این روزها به چیزی مانند ضربان قلب یک فرد مریض الحوال تبدیل شده است. دائمای در حال تغییر است و حساسیت زیادی را بر می انگیزد اما ظاهرا دکترها نیز از این بیمار قطع امید کرده و او را به حال خود رها کرده اند. آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروهای ارزان قیمت در سطح بازار پایتخت طی مرداد ماه 97 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
متاسفانه با توجه به مسئله قیمت ارز در بازار ثانویه، به نظر می رسد که حتی این قیمت های بارونکردنی نیز ظرف ماه های آینده تبدیل به خاطراتی تلخ شوند.
قیمت خودرو

قیمت خودرونظرات
 
 
 
محمد 1397/6/3
انقدر نباید کسی بخره تا این دلال ها و شرکت های از خدا بی خبر به خاک سیاه بیفتن ، فقط یکم غیرت میخواد
  • مرتضی 1397/6/3
    اما کو غیرت
    تا تقی به توقی میشه همه برای خرید صف میکشن
رضا 1397/6/3
دیگه حرفی برای گفتن نمونده،فقط در عجبم از این همه پررویی مسولین،که هنوز نشستن و می گن مشکلی نیست همه چی آرومه،ما چقدر خوشبختیم!!!!
سعید 1397/6/3
و به زودی خداحافظی با نام ننگین ایران خودرو و سایپا
نوید 1397/6/3
با سلام و خسته نباشید.به نظرم این گرانی و شرایط بد اقتصادی کاملا حقمون هست.تا وقتی فرهنگ مردم اینطوره اگه ۱۰۰ تا دولت هم عوض بشه وضع به همین منوال میمونه و چه بسا بدتر هم میشه.ایراد و اشکال در خود ماست که بهم رحم نمی کنیم .توصیه می کنم کتاب کوری نوشته سارامانگو را مطالعه کنید،وضع حال ایران را روایت می کند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران