تصادف شدید در پیت لاین مسابقات برزیل + فیلم

مسابقات اتومبیلرانی همیشه جذابیت‌های زیادی برای مخاطبان خود دارد و این جذابیت زمانی بیشتر خواهد شد که شاهد وقوع یک تصادف در مسابقات باشیم، اما تصادفاتی که منجر به صدمه دیدن و یا کشته شدن افراد نشود، درست همانند مسابقات اخیر Stock Light در کشور برزیل که بر اثر بی‌احتیاطی یکی از شرکت کنندگان مسابقه، 3 نفر در قسمت "پیت لاین" مسابقه دچار حادثه شده و صدمات شدیدی دریافت می‌کنند.
باتوجه به فیلم آماده شده توسط گروه خودروبانک که می‌توانید جزییات بیشتر آن را در انتهای مقاله شاهد باشید، "اریک میرینچ" به عنوان یکی از شرکت کنندگان در مسابقه Stock Light وارد خط حریف خود شده و باعث می‌شود تا اتومبیل با 3 نفر از افراد حاضر در "پیت لاین" برخورد کند که یکی از آنان با سر به بدنه اتومبیل برخورد کرده و به شدت آسیب می‌بیند.
طبق ادعای منابع خبری، افراد صدمه دیده در این حادثه به بیمارستان " Santa Casa de Campo Grande" منتقل شده‌اند که یکی از آنان دچار صدمات شدیدی در قسمت شکم خود شده و مورد درمان قرار گرفته است، هرچند دیگری دچار شکستگی استخوان شده است.
یکی از افرادی که در این حادثه ضربه شدیدی به سر آن وارد شد، به مدت 2 روز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است و حالا وضعیت آن پایدار گزارش شده و جای امیدواری خواهد بود که این فرد سلامت خود را به زودی بدست آورد و امیدوار هستیم که دیگر شاهد چنین حوادثی در مسابقات اتومبیلرانی نباشیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران