شرایط پیش فروش دانگ فنگ H30 کراس اعلام شد

شرکت ایران خودرو، ارایه کننده خودروی دانگ فنگ H30 کراس به بازار کشور، شرایط پیش فروش این خودرو را با زمان تحویل مهر و آبان 98 اعلام کرد.
در این شرایط مشتری نیاز به پیش پرداخت 25 میلیون تومانی دارد و سود مشارکت 19 درصدی و سود انصراف 17 درصدی در این طرح اعمال شده است.
دانگ فنگ H30 با تلفیق موتور و قطعات فنی پژو که البته به لطف ایران خودرو پسوند ایرانیزه شده را یدک می کشند با بدنه ای چینی که بر روی پلت فرم فرانسوی اما قدیمی پژو سیتروئن بنا نهاده شده، خودرویی را پدید آورده که از چند جهت قابل توجه است. قدرت موتور این خودرو درست مانند سایر محصولات ایران خودرو که از موتور TU5 بهره می برند، در حدود 105 اسب بخار است و گیربکس شش سرعته متصل به این موتور نیز توسط شرکت ژاپنی آیسین توسعه داده شده است.
در حال حاضر این خودرو با قیمتی در حدود 84 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.
نظرات
 
 
 
zary 1397/6/5
گیربکس 6 دندهههههههههههه....؟؟؟؟؟!!!
از کجا اومد؟؟؟
محمدعلی 1397/6/5
اینا شرایط که چند وقته داخل سایته😐😐
محمد 1397/6/6
مردشور ببرن این شرایط فروششون رو ، انشااله به زودی جشن ورشکستگی رو میگیرن
دانیال 1397/6/6
با دنده عقب هم حساب کنی 6 تا نمیش از ما گفتندی :دی
  • sasan 1397/6/10
    عزیزم گیربکس اتوماتیک 6 دنده نه معمولی یکم تحقیقاتت رو بیشتر کن متوجه میشی
افشین 1397/6/6
پیش فروش وسوسه کننده کی بودی تو !؟ 25 تومن بدم بعد بقیشو وام سود 19 درصد ضمنی البته ! بعد هر ماه پدرم در بیاد 4، 5 تومن هم بریزم تو حلق شما واسه چی!؟ اچ سی کراس !!!؟؟؟ زکی ! کور خوندی !
ططط 1397/6/11
بزک نمیر بهار میاد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران