سفر وزیر صنعت به سمنان برای افتتاح خط تولید یک خودروسازی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به گفته رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، وزیر صنعت برای بازدید از چند کارخانه و طرح بزرگ و اففتتاح خط تولید یک خودروسازی به این استان سفر خواهد کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت روز چهارشنبه در این سفر ابتدا به بازدید از کارخانه اتوبوس‌سازی سمنان رفته و پس‌ازآن خط تولید یک کارخانه خودروسازی را افتتاح می‌کند.
شریعتمداری در دیگر برنامه سفر خود به سمنان طرح توسعه یک شرکت محصولات شیمیایی را نیز با ظرفیت تولید سالانه 15 هزار تن کارور کلسیم و 16 هزار و 800 تن سود سوزآور مایع را با سرمایه‌گذاری حدود 270 میلیارد ریال افتتاح خواهد کرد.
نظرات
 
 
 
افشین 1397/6/8
"خط تولید یک خوردوسازی را افتتاح کرد" به ما چه که خط تولید چه نوع خودرو و خودروسازی بوده ! والا مگه ما فضول خودروسازیم !!!؟؟؟ مگه اصلا به مردم هم ربطی داره که چه ماشینی میخواد تولید بشه !؟ والا ! به ما چه اصلا !
پ.ن: الهی قربون اون خنده هات برم زیر اون کلاه خاکستری !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران