افزایش قیمت مجدد خودروهای وارداتی در بازار تهران + جدول

بعد از تغییر تعرفه واردات اتومبیل در سال گذشته، زمزمه‌ها و شایعاتی مبنی بر تجدید نظر و کاهش تعرفه واردات اتومبیل وجود داشت و همین موضوع باعث شد تا مشتریان دست از خرید اتومبیل کشیده و منتظر اصلاح قانون تعرفه و کاهش قیمت اتومبیل‌های وارداتی باشند. اما حالا نه تنها تعرفه واردات اتومبیل کاهش پیدا نکرده است، بلکه تاخیر در اجرای رای دیوان عدالت اداری مبنی بر کاهش تعرفه واردات اتومبیل و همچنین افزایش شدید قیمت ارز، باعث شده بار دیگر شاهد افزایش قیمت خودروهای وارداتی باشیم، هرچند برخی از این افزایش قیمت‌ها و شوک وارد آمده به قیمت خودروهای وارداتی، بیشتر به افزایش نرخ دلار بستگی دارد و بخش دیگر می‌تواند عدم عرضه خودرو از سوی شرکت‌ها باشد که در ادامه توجه شما را به جدول قیمت و تغییرات آن جلب می‌کنیم.

جدول شماره 1

جدول شماره 1جدول شماره 2

جدول شماره 2جدول شماره 3

جدول شماره 3

نظرات
 
 
 
Meysam 1397/6/9
اولا مردم دیگه قدرت خرید ندارند .آخه کی میاد واسه یه ماشین هایلوکس ۷۰۰ بده‌.
دوما این سیاست تکراریشون مطمئنا باز هم جواب میده .
میگن خودرو گرون میشه تا مردم همیشه در صحنه برن بخرن
Hossein 1397/6/9
کسی میخره؟
ناصر 1397/6/10
والا هرکس پولش ازپاروهم بالابره بااین قیمتها من گمان نمیکنم خرید کارعاقلانه ای باشه تازه کدوم دل خوش که کسی بخواد باخانواده اش توی این جاده های غیراستاندارد وساخت سال ۲۰۰۰ وقبل ازآن که همش روکش اساسی لازم داره بخوادمسافرت بره پس باهمون قدیمی ها باید سرکرد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران