گزارش گردهمایی آفرود سواران در آخرین ماه تابستان + فیلم و تصویر

در سطح کشوری تاکنون گردهمایی‌ مختلفی برای حضور خودروهای خاص ترتیب داده شده که بزرگ‌ترین آن‌ها مربوط به گردهمایی خودروهای تقویت شده و کلاسیک قدیمی می‌شود و در کنار آن‌ها خودروهای اسپرت و یا خودروهای شاسی بلند در سطح کشوری بوده‌ایم، حال در جدیدترین فراخوان ماشین بازهای وطنی، خودروهای شاسی بلند آفرودی زیر بلندترین برج پایتخت گرد هم جمع شده‌اند و برخی‌ها از افتخارات خود می‌گویند.
گردهمایی وسایل نقلیه برای افراد ماشین باز و علاقه مند به صنعت خودروسازی می‌تواند بهترین خبر باشد، بویژه اینکه ماشین‌های خاص کشور به دور یکدیگر جمع شوند و مخاطبان خود را ساعت‌ها سرگرم کنند، ولی بدون شک گردهمایی ماشین‌های قدرتمند آفرودی می‌تواند جذاب‌ترین کار ممکن در دنیای خودروسازی برای علاقه مندان به این صنعت باشد.
باتوجه به اطلاعیه منتشر شده در رابطه با جشنواره و نمایشگاه بین المللی کمپینگ آفرود، کوهنوردی و ورزش‌های مهیج، از تاریخ 5 شهریورماه سال جاری لغایت 9 شهریورماه شاهد برگزاری این گردهمایی در تهران و برج میلاد بودیم که از خودروهای شرکت کننده در این گردهمایی می‌توان به مواردی همچون پاترول سواران، پاژن سواران، جیپ سواران، خانواده لندروور و یا حتی خودروهای مخصوص کمپ و کوهنوردی اشاره داشت که جزییات بیشتر این گزارش در تصاویر و فیلم مربوطه آمده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران