گردهمایی رنو کپچر + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
روز گذشته تهران شاهد برگزاری همایش رنو کپچر سواران بود که این همایش با حضور گسترده علاقه مندان و مالکان این کراس اوور کوچک فرانسوی برگزار شد. رنو کپچر به صورت واردایت و توسط ایران خودرو به بازار عرضه می شود و توانسته به لطف طراحی خوب، مصرف سوخت پایین و ایمنی مناسب بازار خوبی را برای خود ایجاد کند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت رنو کپچر را باید تنوع رنگ های جالب این خودرو و امکان سفارش مدل های دورنگ دانست.
نسخه‌های عرضه شده در بازار کشور از خودروی "رنو کپچر 2018"، دارای موتور 1.2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژر خواهد بود که می‌تواند خروجی قدرت 120 اسب بخاری و همچنین بیشینه گشتاور 195 نیوتن متری داشته باشد که به همراه یک جعبه دنده 6 سرعته دوکلاچه به مشتریان عرضه شده است.
در ادامه می توانید گالری تصاویر گردهمایی رنو کپچر را مشاهده کنید.
نظرات
 
 
 
پیمان 1397/6/17
درود.رنگهای متنوع و دلپذیر وزیبایی کپچر وهنر عکاس زیبایی کپچر را دوچندان کرده.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران