تصویب یه قانون نجات بخش؛ نصب گارد برای کشنده ها و کامیون ها الزامی شد

مهران قربانی عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بیان داشت:کمیسیون ایمنی راه ها برای کاهش تلفات جاده ای طرحی را تصویب کرده مبنی بر اینکه تمام کشنده ها و کامیون ها باید گارد جلو،عقب و حاشیه ای نصب کنند تا خودروها موقع تصادف به زیر خودروهای سنگین نروند.این طرح برای خودروهایی که یه تازگی شماره گذاری می شوند انجام می شود و برای خودروهای قدیمی که شماره گذاری شده اند اجرای این قانون با مشکلاتی همراه است.
مهران قربانی افزود: مشکل ما در نصب گارد برای کامیون ها و کشنده ها که شماره گذاری شده اند بخصوص کشنده ها و کامیون هایی که در معادن و کارخانه ها مشغول به کار هستند وجود دارد.برای رفع این مشکل نیاز به هماهنگی سازمان های مربوطه از جمله سازمان ملی استاندارد،نیروی انتظامی و وزارت صنعت و معدن است که به علت عدم هماهنگی این امر میسر نشده است.
قربانی با بیان اینکه در جلسه آتی کمیسیون ایمنی راه ها در مورد ناهماهنگی ها موجود و رفع مشکلات و موانع موجود تصمیمی خواهیم گرفت تا این مشکلات رفع شود.
نظرات
 
 
 
مهدی 1397/6/19
چند هزار نفر باید میمردند تا این قانون تصویب بشه آخه .
چرا جان انسان در این کشور از هر چیزی بی ارزش تر هست .
آرششش 1397/6/19
این ماشینا مگه معاینه فنی نمیخوان ؟؟؟ خوب اونایی که گارد استاندارد ندارن بهش معاینه فنی ندن ، پلیس جلوشون رو بگیره بفرسته پارکینگ خیلی قاطع ، خیلی زودتر از اینا باید همچین طرحی اجرا میشد ، فقط انگار چون جریمه و پول توش نبود براشون مهم نبود که اجرا کنن ، جون مردم همیشه اولویت پایینی داشته برای دست اندر کاران !!
majid 1397/6/19
پراید که چه عرض کنم با محصولات ولوو هم با اینها تصادف کنی مرگت حتمیست.
علی 1397/6/19
بجای ارائه طرح های خنده دار، فرهنگ عمومی رو ارتقا بدید. وسایل نقلیه رو بروز کنید. جاده ها و اتوبان ها رو استاندارد نمایید. چرا اصرار داریم بر خلاف جهت آب شنا کنیم؟ آخه تا کی؟
ali 1397/6/20
نوش دارو بعد از مرگ سهراب...اونم مطمعنم حالا حالاها درست و کامل اجرا نمیشه...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران