افزایش قیمت مجدد رنو ساندرو در بازار خودرو + جدول قیمت های جدید

در این چند ماه اخیر که قیمت‌های خودرو روز به روز تغییر می‌کند، افزایش 2 میلیون تومانی و یا بیشتر یک اتومبیل جای تعجب ندارد و امروز در کمال بی میلی باید اعلام کنیم که بار دیگر بازار خودروی کشور افزایش قیمت را تجربه کرده است و مثال آن می‌تواند خودروی پرمخاطب رنو ساندرو اتوماتیک و مدل استپ‌وی باشد که با افزایش قیمت 2 میلیون تومانی همراه بوده است.
باتوجه به لیست منتشر شده از قیمت خودروهای داخلی مربوط به 20 شهریورماه 97، می‌توان شاهد افزایش حدودا 2 میلیون تومانی خانواده رنو ساندرو بود و در کنار آن، خانواده سمند در مدل LX با قیمت 54 میلیون تومانی فروخته شده و مدل EF7 با کاهش 1 میلیون تومانی قیمت خود، با ارزش 53 میلیون و 500 هزار تومانی فروخته شده است. اما در مقابل شاهد افزایش قیمت 2 میلیون تومانی پژو 206 در مدل‌های صندوق دار و تیپ 2 هستیم که به ترتیب قیمت 70 میلیون تومانی و 63 میلیون تومانی دارند که می‌توانید جزییات بیشتر قیمت‌ها در 20 شهریورماه 97 را در جدول زیر مشاهده کنید:

قیمت روز  اتومبیل های داخلی

قیمت روز اتومبیل های داخلی

نظرات
 
 
 
الکس 1397/6/22
آخه ساندرو گهه که 115 بدی براش واقعا ِ.تو..مسئولین

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران