بهانه تازه برای جذب بودجه های کلان؛ فراخوان ایدرو برای تولید مشارکتی موتورسیکلت های برقی

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به منظور تولید و مونتاژ موتورسیکلت های الکتریکی در راستای صرفه جویی در مصرف سوخت، کاهش آلودگی های محیط زیستف افزایش بهره وری انرژی و همچنین تحقق بخشیدن به سیاست های اقتصاد مقاومتی، فراخوان مشارکت و جذب سرمایه گذاری در اجرای این طرح را صادر کرده است.
طبق اعلام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران که به اختصار تحت عنوان "ایدرو" شناخته می شود، در صورت استقبال سرمایه گذاران می تواند به میزان 30 درصد در این طرح شرکت کرده و سرمایه های خود را در راستای تولید و مونتاژ موتورسیکلت های تمام الکتریکی بکار بگیرد و حمایت های لازم را در راستای تحقق این هدف بکار گیرد.
گفتنی است که تمامی کلیه حقوقی غیردولتی که مایل به اجرای این طرح به صورت مستقل یا مشارکت با دیگر سرمایه‌ گذاران هستند، قادر خواهند بود با مراجعه به سایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و یا مراجعه به وبسایت این سازمن و بخش اطلاع رسانی/ فراخوان عمومی، نسبت به دریافت و تکمیل اطلاعات، فرم‌ها، مدارک و مستندات این فراخوان اقدام کنند . هرچند ناگفته نماند که در این فراخوان، تولید کنندگان و سرمایه گذرانی که قادر به افزایش ساخت داخل موتورسیکلت های الکتریکی هستند و یا کسانی که دارای شریک خارجی دارای صلاحیت برای تولید و تامین قطعات موتورسیکلت‌های برقی هستند، در اولویت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران قرار خواهند گرفت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران