پادشاه عملکرد؛ صفر تا صد در 2.9 ثانیه برای بی ام و M5 تیونینگ G-Power

تیونر آلمانی G-Power طرح های جذابی برای تقویت بی ام و M5 جدید دارد. با ارتقای استیج 1 (مرحله 1) قدرت موتور 4.4 لیتری V8 توئین توربوی M5 با 100 اسب بخار افزایش به 700 اسب بخار و گشتاور آن با 90 نیوتن متر افزایش به 840 نیوتن متر می رسد. برای بهره مند شدن از این قدرت اضافه باید سراغ نرم افزار عملکرد نسخه 1 این تیونر رفت که نرم افزار استاندارد موتور M5 را ارتقا می دهد یا باید واحد الکترونیکی عملکرد نسخه 1 را انتخاب کرد که نصب آن آسان است.
در مرحله دوم تیونینگ (استیج 2) همه چیز هیجان انگیزتر می شود زیرا قدرت به 750 اسب بخار و گشتاور به 920 نیوتن متر افزایش می یابد. در این مرحله نرم افزار عملکرد نسخه 2 همراه با دان پایپ های G-Power وارد عمل می شوند. (منظور از دان پایپ بخشی از سیستم اگزوز است که خروجی توربوشارژر را به کاتالیزور متصل می کند).
گزینه نهایی نرم افزار عملکرد G-Power است که همراه با سیستم اگزوز تیتانیومی با 4 خروجی اگزوز از جنس کربن و تیتانیوم با قطر 100 میلی متر ارائه می شود تا قدرت را به 800 اسب بخار و گشتاور را به 980 نیوتن متر برساند.
این تیونر آلمانی ادعا می کند که شتاب صفر تا صد M5 با تیونینگ نهایی به 2.9 ثانیه می رسد و حداکثر سرعت آن تا 335 کیلومتر در ساعت افزایش می یابد. برای مقایسه باید اشاره کنیم که شتاب صفر تا صد M5 استاندارد 3.4 ثانیه و حداکثر سرعت آن با پکیج M Driver به 305 کیلومتر در ساعت محدود شده است.
کاپوت Venturi RR که کاملا از جنس فیبرکربن ساخته شده است ظاهر خودرو را ارتقا می دهد و حفره های روی آن باعث بهبود تهویه داخل محفظه موتور و دفع حرارت موتور می شوند. نسخه نهایی تیونینگ شامل مجموعه رینگ های 21 اینچی با طرح کلاسیک 2 پره است.

بی ام و M5 با تیونینگ G-Power

بی ام و M5 با تیونینگ G-Power


بی ام و M5 با تیونینگ G-Power

بی ام و M5 با تیونینگ G-Power


بی ام و M5 با تیونینگ G-Power

بی ام و M5 با تیونینگ G-Power

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران