خبرگزاری مجلس: وزیر صنعت استعفا داده است

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
برخی اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس اطلاع دادند که محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت استعفای خود را امروز یک شنبه یکم مهرماه سال 1397 تقدیم دولت کرده است.
پیش از این با توجه جمع آوری 70 امضا از نمایندگان قرار بود که شریعتمداری سوم مهرماه یعنی درست 2 روز دیگر در مجلس حاضر شده و به سوالات نمایندگان پاسخ دهد که تشدید مشکلات بخش تولید عاملی شده تا این وزیر پیش از استیضاح، رسما استعفا نامه خود را تقدیم دولت کند.
به نقل از تسنیم، الیاس حضرتی که از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی است پیش از این استعفای شریعتمداری را با هماهنگی رئیس جمهور اعلام کرده بود.
هنوز هیچ یک از مسئولان وزارت صمت پاسخگوی خبرنگاران در خصوص پیگیری این استعفا نیستند.
لازم به ذکر است که روز گذشته نیز 7 معاون وزیر صنعت درپی ابلاغ قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان استعفا کردند.
نظرات
 
 
 
keyvan 1397/7/2
اینا به میز چسبیدند از اون بیدهایی نیستند با این بادها بلرزند احتمالا همراه رییس جمهور به نیویورک میره امیدواریم استیضاح واز پشت میز کنار بره شاید دلمون خنک بشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران