رکوردشکنی بر روی دوچرخه با سرعت 295 کیلومتر بر ساعت + فیلم

رکوردشکنی در حالت طبیعی با دوچرخه کار بسیار سختی است، ولی وقتی از وسایل نقلیه سریع برای کمک گرفتن استفاده شود، شکستن رکورد با دوچرخه ساده‌تر خواهد شد، ولی به این معنا نخواهد بود که هرکسی به سادگی قادر به ثبت رکورد با دوچرخه است. باتوجه به فیلمی که توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای همین مقاله بارگذاری شده است، شما را دعوت به تماشای رکوردشکنی "دنیس مولر کورنیک" بر روی دوچرخه می‌کنیم که با استفاده از وسایل نقلیه سریع و همچنین استفاده از یک دوچرخه استاندارد با کمی تغییرات برای رکورد شکنی، موفق به ثبت نام خود به عنوان یکی از سریع‌ترین زنان جهان بر روی دوچرخه باشد.
با تماشای فیلم زیر، شاید چند دقیقه اول رکوردشکنی ذوق مخاطب را کور کند، زیرا شاهد اتصال یک کابل به دوچرخه هستیم تا بتواند به سرعت‌های بالا دست پیدا کند، اما از زمان 1 دقیقه و 29 ثانیه شاهد قطع اتصال کابل از دوچرخه هستیم تا مشکلی از نظر کارشناسان وجود نداشته باشد و با رسیدن به سرعت 295.9 کیلومتر برساعت در یک مسیر 5 مایلی و عبور از رکورد قبلی 268.7 کیلومتر برساعت که در سال 2016 توسط یک دوچرخه سوار هلندی به ثبت رسید، بر روی دوچرخه موفق به ثبت یک رکورد جدید شود که جزییات بیشتر آن در فیلم زیر آمده است.

نظرات
 
 
 
علیرضا 1397/7/19
این آزمایش مشکوک بود 295 واقعا سرعت زیادی هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران