اندروید سرانجام به تویوتا رسید

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
پس از مدت ها مقاومت تویوتا سرانجام تصمیم گرفت تا اندروید اتو را روی محصولات خود نصب کند. تویوتا با در نظر گرفتن تمامی جوانب تصمیم گرفته است تا به زودی محصولات خود را به همراه اندروید اتو به بازار عرضه کند و از این پس خریداران این خودرو خواهند توانست که دستگاه اندرویدی خود را به خودروهای تویوتا متصل کنند. تویوتا از ماه ژانویه نیز محصولات خود را به اپل کارپلی مجهز کرده بود.
به گفته سخنگوی تویوتا، این اقدام در پی درخواست های زیادی که از سوی مشتریان وجود داشت انجام خواهد شد و به احتمال قوی از ماه اکتبر، محصولات تویوتا به همراه اندروید اتو به بازار خواهند آمد.
از زمانی که اپل کارپلی و اندروید اتو به بازار عرضه شده اند این دو قابلیت تبدیل به عاملی مهم برای خریداران در انتخاب خودرو شده اند و به همین منظور است که خودروسازان اهمیت زیادی به آن‌ها می دهند. البته برخی خودروسازان همانند پورشه در مقابل این تکنولوژی از خود مقاومت نشان می دهند اما استفاده از اندروید اتو و اپل کارپلی روز به روز در حال گسترش است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران