کاهش قیمت برخی محصولات ایران خودرو با شروع طرح پیش فروش

در بررسی از بازار خودرو همزمان با اجرای طرح پیش فروش خودروسازی ایران خودرو، نشان می‌دهد که قیمت برخی از محصولات ایران خودرو در بازار کاهش داشته است. با وجود کاهش اندک قیمت برخی محصولات در بازار اما هنوز خریداران منتظر کاهش بیشتر قیمت ها بوده و تمایلی برای خرید ندارند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصرایران: پیش بینی می‌شود با ادامه طرح پیش فروش ایران خودرو روند کاهش قیمت ها در بازار ادامه پیدا کند. روز گذشته نیز رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو درباره افزایش قیمت ها گفته بود که بازار دیگر کشش برای افزایش قیمت ها به دلیل افزایش نرخ ارز در بازار ازاد را ندارد.

اهش قیمت برخی محصولات ایران خودرو

اهش قیمت برخی محصولات ایران خودرو

نظرات
 
 
 
مرتضی 1397/7/7
سلام آقا از تحویل خودرو های خریداری شده چه خبر !!!
تحویل خرداد رو ندادن و حواله تیر به بعد هم تحویل داده نشده این وضع تا کی باید ادامه پیدا کنه چرا کسی در این خصوص گزارشی نمی ده این تامین قطعه کی قراره حل شه !!!
خانواده دنا کی پس تحویل میدن!!
بی همه چیزا ما رو مجبور می کنن از این آشغالی داخل بخریم حال هم تحویل نمی دن کسی هم جواب گو نیست!!!
ناصر 1397/7/8
نویسنده محترم این مقاله درتاریخ ۹۷.۷.۷ نوشته شده وقیمتهایی که اعلام کرده اید مربوط به تاریخ ۹۷.۷.۴ میباشد بهتر نبود شما قیمت امروز رااعلام میکردید مثلا تاریخ ۹۷.۷.۷ اچ سی کراس ایران خودرو دربازار ۹۳ میلیون اعلام شده که شما ۸۶ میلیون اعلام کرده اید چه دستهایی درکاراست که یکروز ۱۰ میلیون بالا میرود روز دیگر ۱ میلیون پایین می آید فقط دولت مردم رابه بازی گرفته وفعلاسرگرم کننده است والا اگر واقعا احتکار در کار نباشد نباید وضع اینطورباشد دیگه بازارها هم قفل شده وهیچکس نمیتواند تصمیم درستی برای خرید دراین نوع بازار داشته باشدچون محصولات محدود وقیمتها سرسام آور وقطعا همه هرانتخابی برای خرید دربازار داشته باشند بابودجه تا۳۰۰ میلیون هم پشیمانی درکارخواهد بود مثلا بااین مبلغ میتوان یک خودرو خارجی تا مدل ۲۰۱۱ الی ۲۰۱۲ خرید تازه تعدادکمی ازاین انتخابها ازسلامت بدنه وفنی میتوانند برخوردار باشند واکثرا بعدازخرید انسان متحمل هزینه های بیشتری میشود پس چکارباید کرد تازه همه که قدرت پرداخت نصف این مبلغ راهم ندارند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران