جنگ جهانی؛ رقابت درگ تسلا، خودرو فرمول یک، موتور کاوازاکی و هواپیمای جت! + فیلم

چه چیزی هیجان انگیز‌تر از رقابت دو ماشین با یکدیگر. اما وقتی یک ماشین با هواپیما مسابقه می‌دهد سطح جذابیتش را چطور می‌سنجید؟. معمولا اینجور موارد ماشین‌های سوپراسپرت و یا هایپرکارهای چند میلیون دلاری با هواپیماهای جنگنده به رقابت می‌پردازند، اما در این مقاله می‌خواهیم شما را دعوت به تماشای رقابت چندین وسیله نقلیه مختلف با یکدیگر از جمله موتورسیکلت، ماشین فرمول 1، ماشین الکتریکی، ماشین‌های سوپراسپرت استاندارد، یک جت جنگنده و همچنین یک جت مسافربری کوچک کنیم.
فیلم این رقابت توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای مقاله بارگذاری شده است و می‌توانید شاهد این رقابت هیجان انگیز میان وسایل نقلیه مختلف باشید که در آن سوپربایک پرسرعت و پرقدرت کاوازاکی Ninja H2R، ماشین فرمول 1 تیم ردبول، خودروی سبک وزن لوتوس اوورا، خودروی الکتریکی تسلا مدل S الکتریک GT و همچنین خودروی استون مارتین ونتیج به رقابت با جت جنگنده F16 و همچنین یک جت مسافربری می‌پردازند که پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه تماشای این مسابقه هیجان انگیز را از دست ندهید.

نظرات
 
 
 
soq 1397/7/14
معلوم نیست چی به چیه اصن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران