شبح سیاه مازراتی؛ آرایش خوشتیپ ایتالیایی برای عرض اندام در برابر ژرمن ها

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
مازراتی از یک نسخه‌ی ویژه از سدان گیبلی با نام ریبل رونمایی کرده است که از این خودرو تنها قرار است به تعداد 200 دستگاه تولید شود و از ماه اکتبر وارد بازار خواهد شد. به گفته سازنده، این مدل در مقایسه با مدل استاندارد گیبلی اتومبیلی بسیار خاص است و از رنگ خاصی با نام NeroRibelle، رینگ های 19 اینچی Porteo مشکی رنگ و کالیپر ترمزهای قرمز رنگ بهره مند است.
در داخل کابین این مدل نیز تودوزی دو رنگ قرمز مشکی مشاهده می شود و کنسول مرکزی نیز به رنگ قرمز است. روکش چرمی مشکی رنگ، فرمان نیز دارای دوخت بسیار زیبایی است. صندلی های این خودرو نیز اسپرت و در عین حال راحت هستند.

مازراتی گیبلی ریبل

مازراتی گیبلی ریبل

اگر این امکانات به نظرتان کافی نیستند باید به موارد بیشتری همچون چراغ های هوشمند LED، سانروف برقی، سیستم صوتی هارمن کاردون و شیشه های آکوستیک این خودرو اشاره کرد.
در بخش فنی مازراتی گیبلی ریبل می توانید هر یک از موتورهای مدل گیبلی را برای این خودرو نیز سفارش دهید که شامل موتور های V6 توربودیزلی 271 اسب بخاری و V6 تویین توربوی بنزینی 345 و 424 اسب بخاری هستند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران