نگاهی به قیمت سیستم های صوتی خودرو در بازار

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
سیستم صوتی همواره برای خودروسواران جذاب بوده و مبالغ هنگفتی صرف قطعه های مختلف سیستم های صوتی می شود. بسیاری از کمپانی های خودروسازی محصولات لوکس خود را با به همراه تولیدات برندهای مطرح صوتی راهی جاده های می کنند. اما بسیاری ترجیح می دهند که خود قطعات سیستم صوتی خود را انتخاب کرده و در نهایت یک سیستم شخصی سازی شده داشته باشند.
نگاهی به بازار محصولات صوتی داخل کشورمان نشان می دهد که پایونیر حرف نخست را در این بازار می زند و از گذشته تاکنون همچنان مشتری های خود را داشته است. پایونیر قدیمی ترین و نوستالژیک ترین برند سیستم های صوتی خودرو در داخل کشورمان محسوب می شود و عموما کیفیت بالای ساخت و صدا و استفاده از تکنولوژی های به روز و پیشرفته از ویژگی های محصولات این برند است.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت سیستم های صوتی پایونیر، کنکورد و وکسیدر دیگر برندهای این قطعه:
قیمت سیستم های صوتی

قیمت سیستم های صوتینظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران