تصویب کلیات طرح ساماندهی بازار اتومبیل

ولی ملکی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعلام کرد که کلیات طرح ساماندهی بازار اتومبیل کشور به تصویب رسیده است و قرار بر این است که روز شنبه و یکشنبه هفته آینده جزئیات آن با حضور کارشناسان وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد بررسی قرار گیرد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، ولی ملکی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعلام کرد که در تشریح نشست روز سه ‌شنبه 10 مهرماه 97، کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تنها یک دستور کار در خصوص بررسی کلیات طرح ساماندهی بازار خودرو بود و آن هم کلیات طرح ساماندهی بازار خودرو خواهد بود که در نشست روز سه شنبه به تصویب رسیده است. ولی ملکی در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد: روز‌های شنبه و یکشنبه هفته آینده کارگروه صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی جزئیات طرح ساماندهی بازار اتومبیل کشور را تمام خواهد کرد و این طرح به اصلاحاتی نیاز دارد که در نشست هفته آینده انجام خواهد شد.
نماینده مردم مشکین شهر نیز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعدادی از نمایندگان مجلس طرح ساماندهی بازار اتومبیل را ارائه کرده‌اند، در این طرح آورده شده است که تعرفه واردات خودروها می‌بایست تغییر کند، افزود: در رابطه با دانش فنی، قیمت تمام شده و کیفیت محصولات در 12 ماده و در قالب طرح ساماندهی بازار اتومبیل کشور پیشنهاداتی ارائه شده است و اینکه 3 ماده از طرح ساماندهی بازار خودرو بررسی شده است و هفته آینده قرار است با حضور کارشناسان وزارت صنایع طرح ساماندهی بازار اتومبیل بررسی شود.
نظرات
 
 
 
حمید 1397/7/11
خودمون برا بالا رفتن رو سر و کول همدیگه پا میذاریم خودرو سازان خائن ک جای خود دارن
افشین 1397/7/12
حالا موقع تصویب این طرح جدید یه گند جدید بالا نیارید !!!؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران