تلفیق دو اسطوره؛ پیوند لندرور دیفندر و شورولت کوروت + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
لندروور دیفندر یکی از پر طرفدارترین خودروهای آفرودی است و یکی از بهترین خودروهای 4×4 است که می توان برای تیونینگ آن را انتخاب کرد.
یکی از جدیدترین پروژه های تیونینگ که روی این خودرو انجام شده است مربوط به کمپانی ECD Automobile Design است. متخصصین این شرکت در قدم نخست اقدام به نصب موتور هشت سیلندر LS3 جنرال موتورز روی این خودرو کرده است. این موتور که متعلق به شورولت کوروت است می تواند 424 اسب بخار قدرت تولید کند. همچنین برای افزایش کارایی موتور از یک سیستم اگزوز Borla استفاده شده است که صدای بسیار جذابی را هم تولید می کند.

لندروور دیفندر

لندروور دیفندر

این لندروور دیفندر قدرتمند به کیت بدنه‌ کان دیزاین مجهز شده است و رینگ های آن نیز با نمونه های 20 اینچی مشکی رنگ تعویض شده اند. از دیگر امکانات نیز باید به چراغ های اضافی، روف رک و وینچ قدرتمند در سپر جلو اشاره کرد.
در داخل کابین این خوردو هم تودوزی چرمی صندلی ها و روکش چرمی روی داشبورد به چشم می خورد. حتی رودری ها و زیر آرنجی وسط نیز دارای روکش چرم هستند و یک سیستم مالتی مدیای جدید روی داشبورد نصب شده است.
در انتها نیز ECD یک سیستم صوتی JL به همراه ورودی USB را روی این خودرو نصب کرده اند.

نظرات
 
 
 
یوسف 1399/7/18
سلام
الان چنده؟به دلار

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران