صدور حکم نهایی برای راننده جنجالی تویوتا لندکروزر

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
راننده لندکروزر که چندی پیش مامور راهور پلیس شیراز را مورد ضرب و شتم قرار داده بود به 7 سال و نیم حبس و 2 سال تبعید به زاهدان محکوم شد. چندی پیش نیز کلیپ ضرب و شتم مامور پلیس راهور شیراز به دست راننده متخلف منتشر شد که باعث سرو صدا در فضای مجازی شد و پلیس اعلام کرد این فرد شناسایی و دستگیر خواهد شد.
در کلیپی که در فضای مجازی منتشر شده است لندکروزر واژگون شده و مامور راهور درحال کمک رسانی به راننده و یکی از همراهان وی است که با ادعای مقصر بود پلیس راهور در واژگونی خودرویش او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. داستان به اینجا ختم نمی‌شود و هنگامی که مامور راهور به بیمارستان می‌شود راننده لندکروزر دوباره و این بار بخاطر خاکی کردن کفش 3 میلیون تومانی، مامور راهور را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.
با انتشار اخبار و تصاویر و فیلم ضرب و شتم مامور راهور شیراز پلیس سریعا راننده و همراه وی که با فیلمبرداری و انتشار آن درفضای مجازی اقدام به ملتهب کردن فضا کرده بود شناسایی و دستگیر شدند.
حکم راننده جنجالی لندکروزر که 7 سال و نیم حبس و 2 سال تبعید به زاهدان در نظر گرفته شده است که البته این حکم قابل نظرخواهی است.
نظرات
 
 
 
ايرانى 1397/7/20
مگر زاهدان به عنوان مرکز استان پهناور سيستان و بلوچستان تبعيدگاه است...واقعا براى اون قاضى که اين حکم رو داده متاسفم....اين توهين به مردم غيور اون استان هست...
  • افشین 1397/7/21
    کاملا موافق ام ! باید تبعیدش میکرد به منطقه جنگی داعش !
کیان 1397/7/20
تبعید به زاهدان یعنی چی آخه
این جز توهین به مردم زاهدانه
واقعا باعث تاسفه
صادق 1397/7/20
آقا خداوکیلی قبل از ارسال خبر یه ویرایش کنید خواهشاً!!!!
احسان نیک 1397/7/20
ای خو تو زندان میپوسه که بیچاره
دنی 1397/7/20
اخبار رو هر جور دوست دارن انتقال میدن کار طرف درست نبود.همه میدونند که مامورای راهنمایی و رانندگی و شهرداری از لاتهای ایران لات ترن‌.چطور اون مامور تو میدون تجریش رو رسانه ای نکردن.
سعید 1397/7/20
عجب عدالتی
رسول 1397/7/20
در انتهای مطلب : نظرخواهی که معنی نمیده
باید این باشه:
البته این حکم قابل تجدیدنظرخواهی است.
افشین 1397/7/21
به نظر من باید حکم قطعی میداد و بدون بر و برگرد یارو مستقیم میفرستاد تا دوره حبسشو بگذرونه و بعد هم خیلی شیک میفرستادنش زاهدان تا حالشو ببره ! خلاف کردی پاش وایسا بگو کردم ! اگه همون موقع که پلیس اخطار ایست داده می ایستاد و از دست پلیس فرار نمیکرد، قطعا اون مامور هم جریمش میکرد و کار به اینجا نمیکشید ولی این آقا میخواست بگه من خیلی غلدرم و زورم به پلیس میرسه ! من جای اون مامور پلیس باشم فقط به تبعیدش رضایت میدم و میزارم 7 سال رو قشنگ بره تو قوطی ! وقتی غلدر بازی در میاری باید غلدر بازی جواب بگیری !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران