صدور حکم نهایی برای راننده جنجالی تویوتا لندکروزر

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
راننده لندکروزر که چندی پیش مامور راهور پلیس شیراز را مورد ضرب و شتم قرار داده بود به 7 سال و نیم حبس و 2 سال تبعید به زاهدان محکوم شد. چندی پیش نیز کلیپ ضرب و شتم مامور پلیس راهور شیراز به دست راننده متخلف منتشر شد که باعث سرو صدا در فضای مجازی شد و پلیس اعلام کرد این فرد شناسایی و دستگیر خواهد شد.
در کلیپی که در فضای مجازی منتشر شده است لندکروزر واژگون شده و مامور راهور درحال کمک رسانی به راننده و یکی از همراهان وی است که با ادعای مقصر بود پلیس راهور در واژگونی خودرویش او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. داستان به اینجا ختم نمی‌شود و هنگامی که مامور راهور به بیمارستان می‌شود راننده لندکروزر دوباره و این بار بخاطر خاکی کردن کفش 3 میلیون تومانی، مامور راهور را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.
با انتشار اخبار و تصاویر و فیلم ضرب و شتم مامور راهور شیراز پلیس سریعا راننده و همراه وی که با فیلمبرداری و انتشار آن درفضای مجازی اقدام به ملتهب کردن فضا کرده بود شناسایی و دستگیر شدند.
حکم راننده جنجالی لندکروزر که 7 سال و نیم حبس و 2 سال تبعید به زاهدان در نظر گرفته شده است که البته این حکم قابل نظرخواهی است.
نظرات
 
 
 

ايرانى

1397/7/20
مگر زاهدان به عنوان مرکز استان پهناور سيستان و بلوچستان تبعيدگاه است...واقعا براى اون قاضى که اين حکم رو داده متاسفم....اين توهين به مردم غيور اون استان هست...
  • افشین

    1397/7/21
    کاملا موافق ام ! باید تبعیدش میکرد به منطقه جنگی داعش !

کیان

1397/7/20
تبعید به زاهدان یعنی چی آخه
این جز توهین به مردم زاهدانه
واقعا باعث تاسفه

صادق

1397/7/20
آقا خداوکیلی قبل از ارسال خبر یه ویرایش کنید خواهشاً!!!!

احسان نیک

1397/7/20
ای خو تو زندان میپوسه که بیچاره

دنی

1397/7/20
اخبار رو هر جور دوست دارن انتقال میدن کار طرف درست نبود.همه میدونند که مامورای راهنمایی و رانندگی و شهرداری از لاتهای ایران لات ترن‌.چطور اون مامور تو میدون تجریش رو رسانه ای نکردن.

سعید

1397/7/20
عجب عدالتی

رسول

1397/7/20
در انتهای مطلب : نظرخواهی که معنی نمیده
باید این باشه:
البته این حکم قابل تجدیدنظرخواهی است.

افشین

1397/7/21
به نظر من باید حکم قطعی میداد و بدون بر و برگرد یارو مستقیم میفرستاد تا دوره حبسشو بگذرونه و بعد هم خیلی شیک میفرستادنش زاهدان تا حالشو ببره ! خلاف کردی پاش وایسا بگو کردم ! اگه همون موقع که پلیس اخطار ایست داده می ایستاد و از دست پلیس فرار نمیکرد، قطعا اون مامور هم جریمش میکرد و کار به اینجا نمیکشید ولی این آقا میخواست بگه من خیلی غلدرم و زورم به پلیس میرسه ! من جای اون مامور پلیس باشم فقط به تبعیدش رضایت میدم و میزارم 7 سال رو قشنگ بره تو قوطی ! وقتی غلدر بازی در میاری باید غلدر بازی جواب بگیری !