احتمال احیای مدل افسانه ای بی ام و M1 با 600 اسب قدرت بر مبنای بی ام و i8

بی ام و در کل تاریخ خود فقط یک سوپر اسپرت تولید کرده است اما با این حال سرپرست توسعه بی ام و سخت در تلاش برای دستیابی به مدل جدید M1 برای عصر مدرن است.
حدس و گمان درباره جانشین برای مدل افسانه ای M1 چیز جدیدی نیست ولی این اولین باری است که یکی از مقامات ارشد بی ام و اعتراف کرده است که ایده تولید یک سوپر اسپرت را دنبال می کند.
سرپرست توسعه بی ام و در گفتگو با نشریه استرالیایی Motoring در نمایشگاه پاریس گفت که او همچنان برای دستیابی به چنین مدلی تلاش می کند و باور دارد که می توان این سوپر اسپرت را بر اساس شاسی فیبرکربنی بی ام و i8 تولید کرد. او گفت:
« من به خودرو علاقه دارم. یک بار در زندگیم قصد دارم یک سوپر اسپرت تولید کنم و تسلیم نشده ام. من در میان محصولات بی ام و یک شاسی فیبرکربنی فوق العاده برای یک خودروی اسپرت سراغ دارم. در حال حاضر i8 از این شاسی استفاده می کند. این خودرو در سال 2014 معرفی شد و من قصد دارم از چیزی مشابه این شاسی برای خودرویی با عملکرد بسیار بالاتر استفاده کنم که ترکیبی از موتور بنزینی سنتی و موتور الکتریکی باشد. سپس این سوپر اسپرت به راحتی به محدوده قدرت 600 اسب بخار خواهد رسید بدون اینکه وزن 2 تنی داشته باشد. »
طبق گفته سرپرست توسعه بی ام و سوپر اسپرت جدید بی ام و در دهه فعلی معرفی نخواهد شد. به عقیده او فرصت مناسب بعدی برای تولید چنین خودرویی بعد از معرفی نسل دوم i8 است. او گفت:
« این شاسی به حدی محکم، مناسب و سبک وزن است که قصد دارم از آن برای نسل دوم i8 استفاده کنم. سخت در تلاش هستم تا چنین اتفاقی بیفتد. »
با این حال او گفت که متقاعد کردن هیئت مدیره بی ام و برای گرفتن چراغ سبز برای تولید چنین خودرویی دشوار است زیرا بعید است چنین محصولی برای بی ام و سودآور باشد.
در واقع رئیس بخش M پاور بی ام و 12 ماه پیش گفته بود که فکر نمی کند نیازی به ساخت یک سوپر اسپرت برای گروه بسیار کوچکی از افراد باشد. او همچنین گفته بود که به عقیده او برند M بی ام و نیازی به یک ابرخودرو ندارد.

بی ام و M1 Homage مفهومی

بی ام و M1 Homage مفهومی


بی ام و M1 Homage مفهومی

بی ام و M1 Homage مفهومی

نظرات
 
 
 
F.A 1397/8/5
درود بر همه

قشنگ تر و با ابهت تر از I8 است
آرششش 1397/8/5
چقدر خوووووبــــــــــــه
بعد از مدتها طراحی روی خط مشخص این طراحی میتونه خلاقیت به روح ب ام و برگردونه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران