نسخه سبز برای یانکی آمریکایی؛ معرفی مدل پلاگین هایبرید جیپ رنگید

گروه خودروسازی فیات کرایسلر که صاحب سهام جیپ است اعلام کرد که در ابتدای سال 2020 یک نسخه پلاگین هایبرید از جیپ رنگید را در بازار اروپا عرضه خواهد کرد.
جیپ رنگید PHEV همراه با مدل بنزینی رنگید و فیات 500X در کارخانه ملفی در ایتالیا تولید خواهد شد.
آقای پیترو گورلیر مدیر ارشد عامل جیپ در اروپا در این باره توضیح داد:
« با توجه به اینکه تا به امروز بیش از 742 هزار دستگاه جیپ رنگید در ایتالیا تولید شده است، کارخانه ملفی مکان مناسبی برای تولید نسخه PHEV رنگید است که باعث تقویت عرضه این مدل بسیار موفق جیپ در بازار می شود. »
این خودروساز برای ایجاد مقدمات ضروری برای تولید جیپ رنگید PHEV در کارخانه ملفی تا به حال بیش از 200 میلیون یورو سرمایه گذاری کرده است. جیپ جزئیات فنی پیشرانه این خودرو را فاش نکرد اما سال آینده اولین نسخه های پیش از تولید این کراس اوور پلاگین هایبرید کوچک تولید خواهند شد.
امسال جیپ رنگید فیس لیفت شد و از نمای جدید در جلو و عقب، امکان انتخاب رینگ های متفاوت و چند مورد به روز رسانی در داخل کابین برخوردار شد.
پیشرانه های موجود برای رنگید نیز مورد اصلاحات قرار گرفتند. اکنون جیپ موتور 1.0 لیتری 3 سیلندر توربوشارژ با قدرت 120 اسب بخار، موتور 1.3 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ با قدرت های 150 یا 180 اسب بخار و نسخه های ارتقا یافته موتورهای دیزل 1.6 و 2.0 لیتری را برای رنگید ارائه می دهد. گیربکس های قابل انتخاب برای رنگید شامل گیربکس 6 دنده دستی و گیربکس 9 دنده اتوماتیک است.
جیپ رنگید مدل 2019 هم اکنون در اروپا به فروش می رسد. قیمت پایه این خودرو در ایتالیا 22.400 یورو، در آلمان 20.700 یورو و در انگلستان 19.200 پوند است.

جیپ رنگید مدل 2019

جیپ رنگید مدل 2019


جیپ رنگید مدل 2019

جیپ رنگید مدل 2019


کابین جیپ رنگید مدل 2019

کابین جیپ رنگید مدل 2019

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران