موتور، ماشین یا هواپیما، کدام سریع تر است؟ + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
رقابت میان خودروهای سوپراسپرت و جت‌های جنگنده کمی قدیمی شده است و تاکنون رقابت‌های زیادی در این زمینه تشکیل شده و فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده است، به همین منظور یک گروه در ترکیه دست به کار بزرگی زده است و کلکسیونی از سریع‌ترین وسایل نقلیه موجود در جهان را گرد هم جمع آوری کرده تا شاهد یکی از شلوغ‌ترین رقابت‌های درگ در جهان باشیم که عناصر حاضر در آن DNA کاملا متفاوت نسبت به یکدیگر دارند.
همانطور که از عنوان مقاله می‌توان فهمید، در این رقابت درگ تنها شاهد ماشین‌های سوپر اسپرت و رقابت آن‌ها با یکدیگر نیستیم و حالا در کنار لوتوس اوورا به عنوان یک خودروی سبک وزن اسپرت، استون مارتین ونتیج به عنوان یک سوپراسپرت مدرن و همچنین تسلا مدل S GT به عنوان یکی از سریع‌ترین خودروهای الکتریکی موجود در جهان، حالا شاهد یک سوپربایک پرقدرت و پرسرعت یعنی "کاوازاکی نینجا H2R"، ماشین فرمول 1 تیم دربول و همچنین دو هواپیمای جت جنگنده F16 و مسافربری هستیم که در کنار یکدیگر، بزرگ‌ترین و متفاوت‌ترین مسابقه درگ را در صنعت ماشینی امروزی خلق کرده‌اند که می‌توانید نتیجه آن را در فیلم زیر تماشا کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران