نگاهی به قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
با وجود افت و خیز های صورت گرفته در قیمت خودرو و کاهش قابل توجه حجم مبادلات در این بازار، هنوز آینده قیمت خودروهای داخلی نا مشخص است و نمی توان به صورت قطعی در این مورد اظهار نظر کرد. افزایش قیمت از سوی خودروسازان هنوز اعمال نشده و گویا این شرکت ها، با مصرف کنندگان تعارف دارند، در حالی که انتظار افزایش قیمت از سوی خودروسازان در شرایط فعلی امری طبیعی است. به خصوص در مورد بسیاری از محصولات که در حال حاضر قیمت رسمی بیش از 45 میلیون دارند و خودروسازان در قیمت گذاری آن ها آزاد هستند. از سوی دیگر کشاکش و جدال در زمینه مسئول قیمت گذاری بین نهادهای مختلف ادامه دارد و هر چه این روند بیشتر به طول بیانجامد، ضرر و زیان بیشتری به خریداران و فروشندگان وارد می شود.

نگاهی به قیمت خودروهای داخلی در هفته گذشته و هفته جاری(قیمت ها توسط خبرگزاری اخبار خودرو اعلام شده اند) :

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلیقیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی

نظرات
 
 
 
فرزین 1397/7/22
انتظار افزایش حقوق مردم چی؟ طبیعی نیست تو این شرایط؟ با متوسط حقوق 1.5 میلیون چه کاری میشه تو این شرایط انجام داد؟ با این حقوق باید ماهها کار و سالها کار میکردیم پس انداز میکردیم که بتونم یه خودروی متوسط رو به پایین خریداری کنیم. الان که قیمتها دو سه برابر شده، طبیعی نیست حقوق ما هم دو سه برابر و متناسب با تورم باشه؟
احمد 1397/7/23
من نگران دلار نیستم!
من نگران واحد پولی هستم که ماشین چینی باهاش وارد میشه!!!
تیگو7 چینی شد 270تومن! از پژو2008 فرانسه جلو زد!!
خداروشکر قراره دلار رو حذف کنند...با چسب زخم و آدامس شیک معامله میکنن!
حتما بهتر میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران