تمدید شرایط فروش خودروی ولا V5 راین خودرو

گروه خودروسازان راین، عرضه کننده خودروی ولا V5 ، از تمدید شرایط پیش فروش این خودرو خبر داد. در این شرایط مشتریان در ابتدا نیاز به پیش پرداخت سی میلیون تومانی دارند و پس از 45 روز، باید ودیعه دوم که آن هم مبلغ سی میلیون تومان است را به حساب شرکت واریز کنند. موعد تحویل خودروهای یاد شده نود روزه بوده و مابقی قیمت پس از کسر سود مشارکت، در زمان تحویل خودرو از مشتری اخذ خواهد شد. سو مشارکت این طرح 15 درصد، سود انصراف 12 درصد و سند خودروها نیز آزاد است. ثبت نام این خودرو صرفا حضوری بوده و تنها در نمایندگی های خودروسازان راین، واقع در سراسر کشور انجام خواهد شد. گفتنی است که این محصول چینی شرایط ایمنی چندان مشخصی ندارد و بنابر برخی منابع تنها موفق به کسب یک ستاره ایمنی از سوی موسسه c ncap شده است.
نظرات
 
 
 
فرید 1397/7/22
وااااااا ؟؟ والا !!<-----> بعد از این گفتگوی کوتاه برند والّا متولد شد
م 1397/7/23
با دیدن این آگهی یاد یه شیره افتادم که موقع جوانی آهو شکار میکرد و فقط رونشو میخورد، وقتی پیر و از کار افتاده شد به خوردن کفتار راضی شد. چند روز بعد خوردن کفتار مریض شد و مرد!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران