تصاویر لکسوس IS جدید لو رفت

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
این روزها در رسانه های ژاپنی تصاویری از مدل 2020 لکسوس IS در حال دست به دست شدن است که بسیار به واقعیت نزدیک بوده و می توان حدس زد که محصول نهایی نیز به این عکس ها شباهت زیادی داشته باشد. این تصاویر توسط یک طراحی ژاپنی تهیه شده اند و با توجه به این که نسل بعدی این خودرو در حال توسعه است توجه زیادی را جلب کرده است.
در نمای جلوی این طرح می توان جلوپنجره بزرگ، چراغ های باریک تر و لامپ های روشنایی در روز LED را مشاهده کرد. در قسمت عقب هم نیز باید این طرح را یک LS کوچک شده دانست.

لکسوس IS

لکسوس IS

یک اسپویلر یکپارچه با درب صندوق عقب برای IS طراحی شده است و چراغ های عقبی طرحی L شکل دارند. طراحی سپر عقب هم متفاوت با مدل فعلی لکسوس IS است و شاهد استفاده از اسپویلر و خروجی های اگزوز ذوزنقه ای در سپر هستیم.

لکسوس IS

لکسوس IS

لکسوس، نسل بعدی IS را در ماه ژوئن رونمایی خواهد کرد. این خودرو در کنار مدل های بزرگتر ES و GS نقش بسیار مهمی را برای لکسوس در بازار آمریکا بازی می کند.
مدل فعلی لکسوس IS از سال 2013 در بازار به فروش می رسد و در سال 2016 نیز مدل فیس لیفت شده آن معرفی شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران