رقص شورلت کوروت 1060 اسب بخاری دریفتر در دامنه تپه + فیلم

انجام دریفت با اتومبیل‌های محور عقب محرک می‌تواند یکی از هیجان انگیزترین کارهای قابل انجام در دنیای خودرو باشد و بدون شک تماشای آن هم برای علاقه مندان دنیای خودرو جذاب خواهد بود. حال تصور کنید این حرکت هیجان انگیز در جاده‌های باریک کوهستانی انجام شود، آنوقت است که نمی‌توان به سادگی از تماشای آن صرف نظر کرد.
اگر امروز 3 دقیقه وقت اضافه داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم آن را صرف تماشای دریفت حماسی شورلت کوروت C6 در جاده‌های باریک و صعود از تپه کنید که با تغییرات بزرگ خود، حالا می‌تواند خروجی قدرت بسیار خوب 1060 اسب بخاری داشته باشد که نیروی خروجی آن حتی از یک دستگاه بوگاتی ویرون استاندارد هم بیشتر است، اما بوگاتی نیروی خود را صرف رسیدن به سرعت‌های بالا می‌کند، ولی "Matt Field" راننده این شورلت کوروت نیروی 1060 اسب بخاری خود را به گونه‌ای دیگر مدیریت کرده و آن را صرف دریفت و صعود هیجان انگیز در تپه‌ها و جاده‌های باریک آن می‌کند که حرکت دوربین و زاویه فیلم برداری آن هیجان بیشتری به دریفت حماسی شورلت کوروت C6 می‌دهد.

نظرات
 
 
 
amin 1397/7/28
فقط من فکر می کنم بازیه؟؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران